Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van, akinek segített a méhpemp...

Van, akinek segített a méhpempő a teherbeesésben?

Figyelt kérdés

Még nem rég óta próbálkozunk a vőlegényemmel (összesítve kb. 3-4 hónapja, mert egy hólyaghurutos hónap miatt elég sok idő kiesett), egyelőre sajnos sikertelenül. Szedek multivitamint, folsavat (+ most elkezdtem mellé mio-inozitolt), magnéziumot és vettem méhpempőt is. Csak pár napja szedem a mio-inozitolt, a magnéziumot és a méhpempőt, aminek borzasztó az íze. Van, akinek ez segített? Milyen étrendkiegészítőket érdemes kipróbálni? A ciklusom rendszeres, 28-30 napos. Vettem ovulációs tesztet is az elmúlt 2 hónapban használtuk is.


Bármilyen tippet, ötletet szívesen fogadok! 😊



2019. jan. 7. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Még nem kell aggódni, 3-4 hónap nem sok idő.

Minden másnap ajánlott együtt lenni, főleg a peteérés körüli időben.

A méhpempőnek semmi köze a teherbeeséshez.

2019. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Hülyeséfet ne írjál te!Már hogyne lenne köze,olvass már utána te szerencsétlen mielőtt megszólalsz!😤
2019. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Mi mindketten ettük a párommal,de sajnos nem segítet.Egy éve próbálkozunk.Most én is ovu tesztelek.
2019. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Első 28 napos kúra segített de sajnos 10 hetesen el is vetéltem előtte 13 évig nem lettem terhes . De nekem is azt mondta a doki hogy tutti nem a méhpempő segített én meg rá hagytam
2019. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapig mehpempoztem következő hónapban csak E vitamin. Lett is pozi pozi tesztem az első hónapban
2019. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

#4 sajnálom, hogy ennyi várakozás után ilyen rosszul végződött a terhességed. :( de szurkolok, hogy összejöjjön a baba!

2019. jan. 10. 17:55
 7/8 A kérdező kommentje:

#3 Nektek is szurkolok, hogy legyen baba!

#5 gratulálok! 😊

2019. jan. 10. 17:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok.Köszönöm kedves kérdező 😊 Én is szurkolok nektek. 😊
2019. jan. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!