Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek mikor csináljak...

Szerintetek mikor csináljak tesztet? Van értelme megcsinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Alhasi görcseim vannak. 10 napja barnázok. Holnap "kellene" megjönnie. 2 éve próbálkozunk a férjemmel. Soha nem volt még ilyen hogy barnáztam volna menzesz előtt.



2019. jan. 8. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Holnap reggel csinálhatsz egy 10es érzkényebb tesztet reggeli elsőből

A barnázás inkább menzeszre utal szerintem

2019. jan. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gabriel tesztet vettem. Azt megcsinalhatom holnap? Lehet várok még akkor pár napot, de remélem nem fog megjönni :(
2019. jan. 9. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Az 25-ös megcsinalhatod, de nem olyan erzekeny mint egy predictor:)
2019. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Szerinted holnap mutatna pozitívat? Ma lett volna a napja hogy megjojjon. Ugyanúgy barnázás volt. De csak minimális.
2019. jan. 9. 23:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet de negatív lett :( :( nem tudom mi lehet akkor :(
2019. jan. 10. 08:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem tavaly november 22 én volt meg utoljára. November 30an meg volt egy Petevezeték átjárhatósági vizsgálatom ami negatív lett. Azóta nekem sem jött meg, hétfőn azaz 7én volt barnázásom. Ma reggel csináltam tesztet ami nekem is negatív lett. Viszont ma napközben elkezdett fájni a derekam néha a hasam is fáj de az nem vészesen. Furi mert nekem menzesz előtt mindig 3-4napig barnázok most megy egy nap volt. A MA REGGELI hőm 37,1 volt. Bár mondják hogy van beágyazódási vérzés is, de én nem reménykedek már benne szerintem holnapra megjön:( másfél éve nem jön a baba. A ciklusom is nagyon rendszertelen 40-50 nap közötti. Most kezdtem el inno az Inofolicot. Ha megjön akkor meg elkezdem szedni a barátcserjét is.
2019. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!