Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van értelme megcsinálni a...

Van értelme megcsinálni a jogait ha nincs és még egy ideig nem lesz kocsim?

Figyelt kérdés
Illetve nulláról indulva mennyire nehéz megtanulni a vezetést?
2018. márc. 5. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Èrdemes mindenképpen.


Barátnöm 22 évesen nyert egy autót és nem volt jogsija. 1évet a testvére vezette az autót.

2018. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb, ha nulláról indulsz, mert így nincsenek hülye berögzült szokások, amiket az oktatónak "át kell szoktatnia".


Az meg hogy most nincs, lehet hogy mire lesz jogsi, lesz kocsi is.

2018. márc. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Kinek a jogait akarod megcsinálni?


Menj alkotmánybírónak, akkor talán bárkinek megcsinálhatod a jogait kocsi nélkül is xD

2018. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:)

*Jogsi

2018. márc. 5. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Több tízezer embertársunknak van úgy jogsia, hogy a vizsga óta még nem vezetett, mert még nem futotta kocsira.


A jogsi alapból jó ha van.


Nem véletlenül lesz a jövő évtől ingyenes a jogsi a középiskolai érettségi mellé.(ha le tud vizsgázni a versenyző)

2018. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

OFF:

Utolsó: EZ MOST KOMOLY?!


Idén érettségizek, és saját pénzből (220 ezer!!!) csináltam meg a jogosítványt... És a most alattam lévő, alapból is többnyire ingyenélő diákoknak meg ingyen lesz??!!?!?



ON: Természetesen van, ma már ez alap, kb mint az érettségi. Ezzel egy nagyon hasznos jogot kapsz, ami egész életben végéig a tiéd. Nem tudhatod mikor lesz rá szükséged. És jobb előbb túllenni rajta, később nem kell vele bajlódni. Sok munkahelyre már elvárás hogy legyen.

2018. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!