Valaki6778 kérdése:

Ma voltam Labor eredmenye tudjatok nekem ertelmezni?

Figyelt kérdés

Neutrofil Granulocita 76,4 magas lett de mitol!?

Limfocita 16,4 alacsony.

MCH 27?

Mit jelenthet segitsetek ertelmezni.


2019. jan. 29. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mch: vörösvertest átlag hemoglobin koncentrációja

A másik kettő a fehérvérsejtek érési alakjai.


A labor referenciatartománya minden esetben egészséges felnőtt NEM terhesekre vonatkozik.

2019. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt nemertem mivel 9 hetes terhes vagyok.?
2019. jan. 29. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az átlag értékek a nem terhesekre vonatkoznak. Ha valami magasabb, alacsonyabb, az a terhesség miatt van, és aszerint kell kezelni. Erre gondolt szerintem az egyes.
2019. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen az lehet ha jol olvastam gogglen akkor a MCH azert alacsony mert verszegeny vagyok.
2019. jan. 29. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen vagy vérszegény, egyszerűen csak többet kell teljesítenie a szervezetednek, mivel nem vagy egyedül.


Es igen azért írtam, hogy nem terhesekre vonatkoznak a ref.ertekek mert terhesen teljesen felesleges figyelni. Ilyenkor nagyon nagy eltérések is lehetnek normalisak.


Egyébként akkor lennél vérszegény, ha a vvt, hct, hgb lenne alacsony.

2019. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom azert a valaszokat hplnap megyek vedonohoz es majd azert megnezetem. :)
2019. jan. 29. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!