Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi ideig próbálkoztatok?

Mennyi ideig próbálkoztatok?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig próbálkoztatok mire összejött a baba? Segitseget alkalmaztatok e (pl. ovulaciós tesztre gondolok) lázmérőzés?

2019. febr. 10. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem egy év. Nem használtam semmit. De lázmérő se tesztet. Mindig görcsöltem a peteéréssel szóval nem is volt rá szükség. Nem számítottunk arra hogy könnyű lesz mert pajzsmirigy alulműködésem van. Mikor az endokrinológus kikérte a hormonvizsgálatokat, megcsinaltattam, kaptam időpontot kb egy hétre rá lett pozitív tesztem.
2019. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekünk mindkét alkalommal hamar összejött 1-2 hónap alatt. másodiknál ovutesztet használtam, de nem sokat segített, mert későn kezdtem, és addigra terhes lettem.
2019. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2,5 évig.

Nem mértem, nem teszteltem.

Clostylbegit szedtem 2x3 hónapig, utána jött össze a bébi.

2019. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évig. Volt hőmérőzés is, de azt pár hónap után abbahagytam, meg teszt is.
2019. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
7 évig. Mindent, de mindent bevetettünk, ami csak lehetséges volt. Végül a 6. lombikunkból született meg a kislányunk.
2019. febr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 senga222 ***** válasza:
100%

5 évig

Végül sikerült ;)

2019. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

3. hónapban jött össze. Első két hónapban használtunk síkosítót, októberben, amikor összejött egyáltalán nem. Szerintem köze lehet hozzá. Szóval hagyjátok ki, ha használtok, tapasztalat...😄 Segítséget nem alkalmaztunk.

19hkm

2019. febr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első egy alkalomból fogant. Terveztük, de abban a hónapban nem volt több időnk egymásra.

A második baba 2. hónapban fogant ovulációs teszt segítségével, 25-29 napos cilklusok miatt sosem tudtam volna belőni, mikor volt PÉ, és sokáig nem szerettünk volna a korunk miatt várni (ha vállalnánk harmadikat, szerettük volna, ha ő is belefér abba a korba, amit adtunk magunknak gyerekvállaláshoz). Sajnos nem megy mindenkinek gyorsan, néha lelkifurdalásom is van amiatt, hogy nekünk sikerült, én annyira segítenék mindenkinek, ha ismernénk a "titkot"... <3 A baráti társaságban van inszemes, lombikos pár is, mindegyikőjükkel együtt izgultunk mindig.

2019. febr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
6 éve várunk... Soha fel nem adjuk!
2019. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 khniki ***** válasza:
100%
7. hónapban sikerült. Az első 3 hónapban használtam ovu tesztet, aztán semmit, aztán gyógyteát ittam, ami jól összezavarta a ciklusomat... miután helyreállt, elkezdtem hőgörbét vezetni, amit a 6.-7. hónapban kiegészítettem ovulációs teszttel. A kettő együtt szépen megmutatta mindig az ovuláció napját.
2019. febr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!