Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nektek hatásos volt a clostilb...

Nektek hatásos volt a clostilbegyt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mindenre kíváncsi lennék ezzel kapcsolatban.

Sikeres volt-e gyógyszer szedés, és ha igen akkor mennyi idő szedése után?

Okozott-e mellékhatásokat?

Milyen dózisban szedtétek?



2019. febr. 17. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Szia. Nekünk az első hónapba összejött vele a baba :) 2*1 et szedtem. Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam.
2019. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ!
2019. febr. 17. 19:13
 3/12 A kérdező kommentje:

Két kérdést kihagytam

Mennyi sikertelen hónap után kezdtétek el szedni a gyógyszert?

Milyen probléma miatt kaptátok?

2019. febr. 17. 19:15
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia, nekem nem. 3 ciklust szedtem. Elsoben 1szem /nap. Masodikban is, de ott kaptam repesztot is. Harmadikban 2szem/nap. Nagyon sok petem lett, leallititta a doki az egeszet.


Mellekhatas izzadas, hohullamok, szedules.


Alacsony progeszteronszintre kaptam. (rovidebb kb 10napos lutealis fazissal)


A probalkozas 8. 9. 10. honapjaban kezeltek vele. Nagyon hittem benne, nekem sajnos nem valt be, fel evre ra lettem terhes. (azota van mar egy gyermekem es jelenleg a masodikat varom, minden gyógyszer nélkül fogant mindkettojuk)

2019. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük, megtette hatását, mivel beindította mindkét petefészkemet, lett peteérésem. Terhességet azonban nem sikerült elérni vele.
2019. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim fél év próbálkozás után írta fel az első adagot, napi 2x1-et kellett szednem a ciklus (talán) 3. napjától, (talán) 5 napig. Régebben volt, megkoptak az emlékek. :-) Ez az első már sikeres volt, de sajnos nem maradt velünk a Baba, kb. 6. héten elvesztettük. Aztán rá 4 hónapra újabb clostys hónap volt, az nem járt sikerrel, de rá 2 hónapra a következő igen, azóta 33 hetes kismama vagyok. :-)


Minden clostys hónapban ugyanolyan adagolással kellett szednem. Mondjuk alapból is volt peteérésem, ezzel a doki (ő fogalmazott így) rásegítettünk a minőségükre.

Az utolsó 2 hónapban némi mellékhatást tapasztaltam, éjjelente rendszeresen arra keltem, hogy ver a víz, ill. néha napközben is voltak kisebb hőhullámaim, az első adagnál nem rémlik ilyesmi.

2019. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia mi 1.5 éve próbálkozunk kistesoval (a kisfiam teljesen spontán fogant)

Kicsivel több mint fél éve kiderült hogy PCOS - em van és IR is társul hozzá. (mielőtt kiderült fél évig nem jott meg) elkezdtem diétázni, gyógyszert szedni ea januárban életemben először teszteltem pozitívat ovulációs teszttel. Sajnos nem sikerült mert pont 14 napra rá megjött de én már annak is örültem h történt valami :) meg azért is mert így ebben a ciklusban el is kezdtem a Clostit, az 5.naptol 1*1 et (az nem kevés amúgy szerintetek?) ma szedem a harmadik szemet, hétfőn kell mennem UH-Ra

2019. febr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Mi 7 hónapja próbálkozunk, a vérzésem teljesen rendszertelen. Múlthét kedden voltam orvosnál, írt fel 3 hónapra elég clostilbegytet. A vérzés harmadik napjától kell szednem napi kettőt 5 napig. Még nem jött meg pedig már nagyon várom hogy el kezdhessem szedni és csak reménykedem benne hogy elérem a kívánt hatást

2019. febr. 21. 09:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló a helyzet. Ez a 17.ciklus amivel próbálkozunk. Előző ciklusban 33 napra jött meg 28 helyett, azelőtt pedig szabályos volt. Gondolhatod, azt hittük végre sikerült.. Most várom a mensit. 26. napon vagyok, de fogalmam sincs mikor fog megjönni. Ha megjön kezdem a clostyt én is. Annyira bízom benne, hogy segít! Ez a bizonytanság kikészít!! Üdv, egy sors társ.
2019. febr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! 15 sikertelen hònap utàn kaptam ezt a bogyòt, alacsony volt a progeszteron szintem, valòszìnű, nem volt peteèrès. Volt màr egy 5 èves kisfiùnk, aki spontàn fogant. 5 napig kellett szedni napi 1*1-et a 3.naptòl. Az első hònapban lett egy kèmiai terhessègem, a màsodikban semmi, a harmadikbòl fogant a kislànyunk. Màr 3 ès fèl èves. Aztàn mèg spontàn fogant egy babànk, ő 2 lesz àprilisban. 😊
2019. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!