Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nektek hatásos volt a clostilb...

Nektek hatásos volt a clostilbegyt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mindenre kíváncsi lennék ezzel kapcsolatban.

Sikeres volt-e gyógyszer szedés, és ha igen akkor mennyi idő szedése után?

Okozott-e mellékhatásokat?

Milyen dózisban szedtétek?



2019. febr. 17. 18:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja! Semmi mellèkhatàsa nem volt nàlam.
2019. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia kérdező! Miujsag veled?

írtam már korábban, első Clostis ciklusom 16.napjan vagyok de a 11.napi ultrahangon még csak pici tüszőim voltak mindkét petefészkemben 2-2 db - 11mm-esnek mérte őket

Úgyhogy elvileg még pár nap van a peteeresig, mert azoknak még van hova nőni :) Ami amúgy rendben is van mert az előző hónapban is a 20. Nap volt pozitív az ovulációs tesztem.

Jelenleg is ovu tesztelel de még negatív.

Bizakodó vagyok szerintem most is olyan 20-21.nap lesz a tüszőrepedes... Majd kiderül. Mindenesetre kétnaponta együtt vagyunk

Tegnap és tegnapelőtt eléggé görcsölt a hasam. Mára elmúlt egyelőre nem fáj. Bízom benne hog, hogy azért mert növekednek a tüszők :)

2019. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!