Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az aktus növelésével nagyobb...

Az aktus növelésével nagyobb esély van a baba fogantatásra?

Figyelt kérdés
Legjobb esetben 5 ször voltunk együtt a párommal, de nem volt eredmény, és vetélés sem. Tudom azt mondják, maximum 2 naponta kell csinálni, mert fontos, hogy jó anyagot adjon a férfi, de a kolléganőim esetében csak a napi szinten aktus után fogant meg a baba. Van ebben van valami?

2019. febr. 18. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Van benne valami. Ki kell próbálni Így is úgy is. Ennyi.
2019. febr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg azt ajánják két naponta érdemes együtt lenni de szerintem mindenkinél más, van esély ígyis úgyis. A mi kislányunk egy olyan időszakban fogant amikor a férjemmel naponta többször is együtt voltunk annyira egymásra voltunk pörögve.
2019. febr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok! Várom még az ötletadókat!!!
2019. febr. 18. 08:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Én inkább abban hiszek, hogy teljesen mindegy, már, ha a férfi spermájával minden rendben van. Van kb. 4 termékeny napunk a hónapban. Ha az pont egy "jó" hónap, amikor olyan petesejt érik meg, ami tényleg meg tud termékenyülni/ megfelelően osztódni/ beágyazódni akkor elég lehet egyetlen aktus is. Ha pont nem ilyen petesejt érik meg, illetve a sejtosztódás - beágyazódás részbe bármilyen hiba csúszik, akkor sem sikerül, ha minden nap együtt vagytok.


De ki tudja. Én azért gondolom ezt, mert 9 hónapja mindig kihasználjuk a termékeny napjaimat, minden létező kombináció volt már. (Szex mind a 4 napon, szex két naponta, szex csak mikor az ovu teszt pozitív, szex csak a pozitív teszt napján és másnap.) Mégsem lettem terhes.


Szerintem szeretnénk ebben hinni, mert az adhat egy olyan érzést, hogy valamennyire mi irányítjuk, de nem így van sajnos.

2019. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 khniki ***** válasza:
A kétnaponta adja a legnagyobb esélyt!
2019. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi rögtön az első próbálkozós hónapban kipróbáltuk a "kétnaponta együtt" tanácsot. Amúgy is hasonló gyakorisággal voltunk együtt előtte is.

A következő menstruációm már nem jött meg, elsőre sikerült.


De persze sok ellenpélda is van. Van akinek ezzel a módszerrel sem sikerül hamar, van aki havi 1 aktusból teherbe esik, van akiknél úgy sikerül, hogy minden nap együtt vannak... Nem lehet ezt így megmondani, próbálkozni kell.

2019. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!