Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Embrió transzfer után hányadik...

Embrió transzfer után hányadik napon kell tesztelni? Nektek mikor lett pozitív a teszt?

Figyelt kérdés

2019. febr. 18. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellett tesztelni, csak a két vérvételre menni. De persze gondolhatod hogy nem bírtam magammal, így ET+9-en teszteltem, teljesen negatív lett. Elkönyveltem a sikertelenséget. A második vérvétel napján peidg közölte a doki hogy sikerült. El sem hittem. Mindkettő megtapadt. (ez persze csak az egy héttel későbbi UH-n derült ki).
2019. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hányadik nap volt a vérvétel?
2019. febr. 18. 11:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Et+9 volt nálunk a vérvétel (5 napos embriokkal) én nem teszteltem előtte, utána persze már igen. Első sikeresnel et+13 teszteltem délután, szép erős volt, második sikeresnel et+9 nap szinten délután, ott erisebb volt a csik a kontrollcsiknal, ok ikrek bő két hónap és érkeznek
2019. febr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Akkor még van egy kis esélyem 🤞
2019. febr. 18. 12:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Et+10en csináltam tesztet, pozitív lett.
2019. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hány naposokat kaptál vissza?
2019. febr. 18. 12:47
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
1db érett petesejtem lett. Őt kaptuk vissza 5 naposan. Ma már első osztályos.
2019. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
1. Vagyok. Kb 2 hét után volt az első. +/- 1-2 nap, nem emlékszem pontosan. Egyébként 3 naposan kaptam vissza őket.
2019. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Én egy darab 1 napos embriót kaptam vissza, és ET+8. napon titokban teszteltem egyet. Nem lett teljesen hómező negatív... Olyanból már nagyon sokat láttam, szóval én láttam ott valamit, de nem voltam benne biztos.

Aztán ET+9. napon is teszteltem, akkor már a férjem is megnézte, és megint csak TALÁN láttunk valamit. Napfényben kicsit biztosabb voltam a dologban.

Utána mindennap tesztelgettem, és mindennap erősebb lett valamennyivel.

A nem várt napján, ET+11. napon már elég egyértelmű volt, szóval nem is olyan butaság megvárni azt az időpontot:)

Végül ET+14. napon kellett visszamennem az orvoshoz, ahol csak vizelet tesztet kellett csinálnom. Lehet azért csak azt, mert ott már nagyon szép, erős, egyértelmű csíkot produkáltam.

Az utánam levőtől viszont vért is vettek. Szerintem azért, mert nála lassabban nőtt a hcg szint, és a vérvétel tudott csak biztosat mondani.

Ne feledd, hogy minden ember és terhesség más, szóval ne keseredj el egy túl korai negatív teszt eredményétől. :)

2019. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Előző vagyok. Természetesen nem 1, hanem 3 napos embriót kaptam vissza :) (bocsi)
2019. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!