Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovuláció utáni ultrahang...

Ovuláció utáni ultrahang eredmény?

Figyelt kérdés
11 napon 11mmes tüszőm volt ( múlt hét kedden) Ma voltam ismét ultrahangon. Ahol 15x11mm-es tüszőt látott az orvos. Azt mondta valószínűleg ez már megrepedt. Szombaton volt is egy elég erős pozitív lh tesztem. Valóban megrepedhetett és elkezdett összeesni? Vagy létezik hogy clostilbegyt mellett csak ekkorát nôtt egy hét alatt? És akkor mitől volt pozitív az ovu tesztem? Olyan sok a kérdésem, bocsi!
2019. márc. 19. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Átlagosan napi ~2 mm-t nő a tüsző. Tehát szombaton este már 19-20 mm körül volt, ami simán repedhetett, ezért volt pozitív az lh teszted. Ha megreped, utána valóban összeesik, ez látszódhatott ma az UH-n.

2019. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon remélem, hogy igazad van! 😊 Pco-m van és egy éve várjuk a babát.
2019. márc. 19. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi 7. éve várunk, szóval megértelek 😍 Kitartás, jönni fog!!! (1. voltam)
2019. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Óóó, akkor nektek is kitartást! 7 év nagyon hosszú idő 😱Minden elismerésem a tiétek!
2019. márc. 22. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!