Clostibegyt 14. napon semm?

Figyelt kérdés

Ma van a 14. ciklusnapom. Clostibegytet szedtem a 3. naptól 5 napon át napi 2x felet.

Egyszer már szedtem 2x1 es dózisban de túlstimulált és azt hittem belehalok annyira fájt ovulációkor.

Tegnap az ovu teszt szinte full fehér volt. Ma nagyon halvány. Nem értem miért. Elvileg 13 vagy 14.napra kell hogy beállítsa az ovut. Lehet hogy kitolta? Picike szurkálást érzek néhe és tegnap szex közben fájt a bal petefészkem eléggé. Viszont akkor mi lehet a teszttel. Eddig midnog mutatta az ovut 13-15. nap között.

Valaki járt már így?

Nagyon félve kezdtem el újra, de soha többé nem szedem ha megint “kicseszett” velem 😕


2019. márc. 24. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szedtem 5 napig 2x1-et es semmi, még csak el sem indult egy árva tüszőcske sem.

Uh követés nem volt?

2019. márc. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem mondta a doki, mert hogy 1 éve a 2x1 stimulált túl és azt mondta a 2x félre hogy az lesz nekem a jó mennyiség és szerinte nem lehet gond. Nagyon idegesít most hogy a 14. Napon semmi mert eddig minden hónapban tezsteltem és a 14-15. nap körül mindig pozi volt és előtte napokban erősödött szépen a csík, most viszont alig látszik. Nem értem :(

Még abban bízok hogy talán holnap.... de ahhoz túl halvány szerintem a csík :( tegnap és ma együtt voltunk de többit nem szeretném így tervezetten beiktatni emiatt.... :(

2019. márc. 24. 18:52
 3/18 anonim ***** válasza:

Ehhez a gyogyszerhez KELL uh kovetes!!! Egy eve mit csinalt, az egy dolog...holnap irany vagy a dokid, vagy egy masik! Ez a gyogyi nem jatek!

Nekem nem valtoztatott a pe idejen, azaz 11. napomra szep tuszo lett, magatol nem repedt sajnos, igy repesztot kaptam. Nekem egyik honaprol a masikra maradt el a tuszorepedes, igy egy eve mi volt, nem is ertem a dokidat, de felelotlenseg!

Irj majd, mi lett.

2019. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem 2x1 szemmel első hónapban 14. napon volt az ovu, másodikban ugyanezzel az adaggal 17. napon. Pedig ugyanúgy szedtem 😊 Nem vagyunk gépek, minden ciklus más és más 😊
2019. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3. ciklus clostival, 22. nap volt pé-m. sem előtte, sem azóta nem volt tőle. Viszont az az egy most már másodikos :)
2019. márc. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Tegnap este óta erősen görcsölök és még ma reggel is. Nem tudom elmenhej e a nőgyógyászhoz. Azt mondta ha valami nem oké menjenk mindenkepp.

Nektek is fájdalmasabb volt vele az ovu? Pedig ez kis dózis :/

2019. márc. 25. 09:02
 7/18 A kérdező kommentje:

Most már ott taruok, hogy keserves a köhögös és sétálás közben is bele bele nyilal. Szerintem ma elmegyek az orvosomhoz nézzen meg uh-val mert van egy rossz érzésem hogy túlstimulált megint....

az utolsó reményem volt a closti

2019. márc. 25. 10:04
 8/18 anonim ***** válasza:

Remelem elmentel dokihoz? Mi volt??

3-as voltam.

2019. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igen voltam. Közel vagyok hogy a hipersimulációhoz, de ez nem lesz annyira szörnyű mint a tavalyi...

22x25 mm-es tüszőm van de most az ovu teszt még mindig ugyan olyan halvány mint tegnap.... nem értem.

Hasüregben minimális folyadék.

Egy ciklust ki kell hagynom majd és utána a 2xfél helyett 2x negyedet kell szednem mert én ezekszerint ennyire érzékeny vagyok rá.

Remélem addig nem jutunk el mert várandós leszek :)


1 ovutesztem maradt, nagyon jó lenne ha holnap pozitív lenne végre de akkor már a 16. Ciklusnapom lesz :/

2019. márc. 25. 19:37
 10/18 anonim ***** válasza:

Tehat akkor tobb tuszod is megrepedt mar, jol ertem? Azert volt folyadekod? Es meg van 1 jo nagy? Azert a kovetkezo ciklusban menj el 10-11. napon uh-ra. Szigoruan kovetni kell a tuszoket, mert igy azt se tudja a doki, mennyi repedhetett mar meg. Azert orulok, hogy nincs bajod!

Es en elgondolkodnek egy doki valtason. Uh nelkul nem szabad szedni ezt a gyogyszert, pont a hipestimulacio miatt.

3-as voltam

2019. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!