Clostibegyt 14. napon semm?

Figyelt kérdés

Ma van a 14. ciklusnapom. Clostibegytet szedtem a 3. naptól 5 napon át napi 2x felet.

Egyszer már szedtem 2x1 es dózisban de túlstimulált és azt hittem belehalok annyira fájt ovulációkor.

Tegnap az ovu teszt szinte full fehér volt. Ma nagyon halvány. Nem értem miért. Elvileg 13 vagy 14.napra kell hogy beállítsa az ovut. Lehet hogy kitolta? Picike szurkálást érzek néhe és tegnap szex közben fájt a bal petefészkem eléggé. Viszont akkor mi lehet a teszttel. Eddig midnog mutatta az ovut 13-15. nap között.

Valaki járt már így?

Nagyon félve kezdtem el újra, de soha többé nem szedem ha megint “kicseszett” velem 😕


2019. márc. 24. 18:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Dokit nem akarok váltani mert 1 éve hozzá járok és egy másik doki előtte írta fel a nagyobb dózist. Meg 2 hónapja ő műtőtt mert vol laparoszkópos átjárhatóságim és nagyon eg voltam vele elégedve. Nem mondta hogy megrepedt már. :( Kerdeztem hogy akkor volt már tüszőrepedés es azt mondta hogy ez a nagy ígéretes.
2019. márc. 25. 19:59
 12/18 anonim ***** válasza:
Oke! Szurkolok! Majd irj, lett e baba!!!
2019. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Irok mindenkepp :)
2019. márc. 25. 21:53
 14/18 anonim ***** válasza:
Terhes lettél azòta?
2019. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem. Most lesz a 2. Endoszkopos műtétem, mert lombik előtt ujra megakarnak nézni. Plusz egy méhtükrözés. Párom eredménye is most kicsit eosszabb lett de még jó. most döntöttük el ennyi vizsgálat és műtét után hogy ha 2 évig nem jött össze, annak megvan az oka. Feladjuk. Párom teljesen kivan és én is. A műtéten átesek és nem megyünk lombikra. Semmi kézzelfogható okot nem mondanak hogy miért... nem kapunk sehol semmilyen konkrét választ és gyógymódot. Ez is dűhít, de minden okkal történik. Megleszünk kettecskén is és mégszorosabb lett a kapcsolatunk ezalatt a 2 év alatt.
2019. okt. 4. 15:05
 16/18 anonim ***** válasza:
Terheléses cukor és inzulonvizsgalat volt? Hozzáértő endokrinológusnal voltál? Immunológiai vizsgálat, genetika volt? Véralvadási problémákat kizárták? Ha closti hiperstimulál,akkor esélyes nagyon a pcos ,ir.
2019. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Voltam terhelésen és egy nagyon jo endokrinologusnal. Nincs se ir se pcos. Immunologiára, genetikára és véralvadással kapcsolatban sem küldött senki sehova.

A 3 orvost fogyasztom. Jelenleg Győrből Pestre járunk. Anyagilag is megterhelő. Győrbe a Kaáliba 4 hónapon át tartó mindennapos telefonálgatások után feladtam. Nem adtak időpontot.

2019. okt. 4. 19:42
 18/18 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy, terheléses cukor vizsgálatot is időnként újra meg kellene nézni, mert a hormon kezelések is okozhatnak bajt.

Többi vizsgálatot is érdemes lenne megcsináltatni, ha úgy érzitek. ezt néktek kell eldönteni. Mi nálunk első gyerek természetes úton fogant, kistesó évekig sem. Vegig jártunk mindent, hogy sikerüljön. Rengeteg orvos, vizsgálat, utazás, de meg lett a gyümölcse.

2019. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!