Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első inszeminációm volt ma...

Első inszeminációm volt ma szerintetek bízhatok a sikerben? A többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pm alulműködésem van és prolaktin gond is. Gyógyszerekkel helyreállították. A férjem spermaképe sem volt a legjobb. Kíváncsi lennék hasonló gondokkal sikerült e valakinek az inszemináció vagy ne is reménykedjek.
2019. ápr. 23. 13:11
 631/640 A kérdező kommentje:

Én az elmúlt másfél évben már minden hozzáállást megpróbáltam egyik sem segített. Lehet másnál hatásos nálam nem volt az.


Léna nekem is fájt az első inszemináció. És a másik sem volt túl kellemes.

De nem vérzel ugye??

Akkor megnézték megrepedtek a tüszők vagy nem volt ultrahang?

Akkor már lehet gőzerővel drukkolni?

2019. jún. 17. 16:37
 632/640 anonim ***** válasza:

Jajj, dehogyis, en az ilyenekben egyaltalan nem hiszek, csak a biologiaban :)

Ez a kis pozitivabb hozzaallas a lelkemnek kellett, tudjatok az utolso rolam az volt, hogy padlora kerultem. Ugy dontottunk, hogy azert 820 000 az nagyon sok a lombikert es ebben meg repjegyek nincsenek benne. Itt december/januarban kerulunk sorra a lombikra es az ingyenes es helyben van, arra jutottunk, hogy azert, hogy meglegyen a lombik augusztusban azert egy milliot nem tudunk kifizetni, mert nem arrol van szo, hogy nincs mas opcio, csak 3-4honappal kesobb lesz meg.


Lena, az annyira jo, hogy lanatok ennyire olajozottan es gyorsan mukodik a gepezet, szerencses vagy es nagyon szurkolok!

2019. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 633/640 anonim ***** válasza:
Nem vérzek, csak baromira kellemetlen... Nekem eddig sosem fájt! Persze, lehet drukkolni, de a férjem eredménye csapnivaló lett (3mill, amiből 1.5 mill lett bejuttatva...). Becsületesen végigcsinálom, de én is már a lombikot várom... A férjem felmondott a héten, ráadásul még ez is aggaszt, mert nincs még b opció. A 820 az rengeteg!!!!!!! Megértem, h vártok, hamar elröppen fél év, főleg, ha kiélvezitek, h ketten vagytok!
2019. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 634/640 A kérdező kommentje:

Én is legszívesebben az éven hagynám a dolgot mert nagyon "elfáradtam" és fogyni is kéne mert nagyon nem jól érzem magam de ha augusztusban folytatjuk akkor ez kizárt mert megint jön a hormonbomba...


Kicsit önző vagyok tudom de most kicsit elegem van. Olyan jó most a férjemmel lenni kettesben romantikusan és nevetve horgászni túrázni étterembe menni nem folyton a ciklust figyelni és hogy mikor jön meg vagy hogy most melyik gyógyszer jön stb.


Örülök Léna hogy ilyen gyorsan haladtok! És NAGYON SZORÍTOK!!! Azon ne keseredj el mennyi sperma volt hiszen egy is elég!!! Kitartás!! 😊

2019. jún. 17. 23:24
 635/640 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Lena, meg a kevesebb szammal is pont jokor tortent az "egyuttlet" es sokkal tobb eljutott oda mint otthon jutott volna. Persze az nem rossz, ha kezded felkesziteni magad, nalunk is ez tortenik, en iszonyuan varom mar... augusztus 10elott valamikor fogunk kapni egy ertesitot amiben benne lesznek a kov.lepesek. A lombikban ugy tunik te leszel az uttoro ezek szerint, mert nalatok nincs varolista.

A ferjemnek mi a szakmaja? Munkahelyvaltas stresszes tud lenni, de neha nagyon kell a valtas.

2019. jún. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 636/640 anonim ***** válasza:
* A ferjednek :) Az enyemet tudom :D
2019. jún. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 637/640 anonim ***** válasza:
Hát, meglátjuk, hogy alakul a jövő... A férjem mezőgazdasági mérnök, baromira remélem, hogy talál magának valami normális melót, ha nem, irány külföld, így meg eléggé gáz gyereket vállalni.... Teljesen pesszimistán állok a jövőhöz.
2019. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 638/640 anonim ***** válasza:

Ja, tenyleg mondtad, hogy Balival a foiskolan egyutt jartak, rajohettem volna. Egyebkent ok is kulfoldre koltoztek.. Biztos talal majd valamit, de ha nem akkor meg koltozzetek Skociaba, mi nagyon szeretunk itt! Csak hat tobbet kell varni a lombikra, amig nem csinaljak meg ne add fel a lakhelyed, mert aranyat er!

Nekem meg mindig el kell dontenem, hogy elmenjek-e az atjarhatosagi vizsgalatra, idegesit, hogy a ciklus 13.napjan van. Aggodom nagyon, hogy tul kozel van az ovulaciohoz. Mi van, ha rosszul leszek es bukjuk a teljes honapot? Sztem nem kockaztatok. Viszont jo lenne tudni, hogy atjarhato vagyok-e... nem tudom mit csinaljak! Tul nagy a riziko, mert lehet, hogy nem leszek rosszul, viszont az inszem utan sem kellett volna, szal most hajlok a nem fele.

Vegulis ha nem vagyok atjarhato mondjuk egyik oldalon az min valtoztat? Ugyanugy probalkoznank, mint eddig es kozben varunk a lombikra... Ha nem vagyok atjarhato akkor is varunk a lombikra, mondjuk akkor nem stresszelnek a koztes honapokban. Ha pedig atjarhato vagyok akkor siznten semmi valtozas.

Ti mit tennetek?

2019. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 639/640 A kérdező kommentje:
Én mindenképpen megcsináltatnám nehogy utólag derüljön ki esetleg lombik közben mert akkor bukod az egészet. Attól hogy én rosszul viseltem nem biztos hogy nálad is úgy lesz!
2019. jún. 18. 14:50
 640/640 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lanyok! Eltelt nemi ido, gondoltam kuldok egy beszamolot arrol mi tortent az elmult idoszakban. Itt konnyebb irnom hosszabb uzit, bocsi.

Szoval November 11-en megvolt a mutetem a Robert korhazban. Minden jol ment, talan tul jol is... ugyanis kiderult, hogy az eg vilagon semmi bajom es az egesz mutetre nem is volt szukseg szoval minden ok nelkul elvesztegettunk fel evet amig nem is probalkozhattunk. Persze nem kicsit tikkeltem az idegtol, de hat jon a jo oreg mondas, hogy eso utan koponyeg es hogy valamiert igy kellett lennie meg hasonlo marha nagy okossagok.

Szoval felepultem, visszajottunk es lass csodat egy het mulva felhivtak, hogy mehetek kaptam idopontot a mutetre december 5re. Szoval kifizettunk egy rakas penzt a nagy budos semmiert es itt harom hettel kesobb meglett volna a mutet ingyen. Node ismet koponyeg ugye.

Szoval akkor mentunk november 25-en a lombikos klinikara ahol vettek tolunk vert, nekem a mutet utan kellett ugye varni 2teljes ciklust es januari menzivel kezdtuk is a lombikot.

Mult szerdan jott meg, akkor felhivtam oket es mondtak, hogy menjek ultrahangra penteken. Mentunk is, mindent a legnagyobb rendben talaltak es igy pentek este mar kezdtem is a szurikat. Holnap reggel megyunk az elso ultrahangra ahol megnezik hogy nonek a tuszok, hany van stb. Szoval nem akarom elkiabalni, de ugy tunik haladunk! Pont a minap gondolkodtam azon, hogy legutobb tavaly majusban probalkoztunk utoljara szal eleg durvan kiesett tobb, mint fel ev ez a mutet haccacare miatt, viszont most meg mar itt vagyunk a nagy show-nal.

Majd szolok holnap, hogy mizu van. Elegge alacsony dozist kapok ugyhogy nem is erzek semmi kulonoset, ma vagyok az 5.napon es eddig semmi mellekhatas ami emlitesre melto lenne. Most ez vagy azt jelenti, hogy semmi sem tortenik ott bent vagy azt, hogy mazlista vagyok mert minden ok csak nem szenvedek miatta.

Ti hogy vagytok hol vagytok? Jaes BUEK! 2020ben babat mindenkinek! :)

2020. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!