Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik beültetés után az első...

Lombik beültetés után az első kímélőbb időszakban hogyan tudom ellátni az akkorra 1 éves kisgyerekemet?

Figyelt kérdés
Lombik beültetésem lesz kb. akkor amikor a "nagytestvér" 1. évét tölti. Az első lombiknál nagyon figyeltem, 2 hétig nem hajoltam, nem emeltem, sétálgattam és alap háztartás, de nagyon nagyon figyelmes és kímélő üzemmód. Valahol "lent" fogok pelenkázni, ha azt szeretné vegyem fel, akkor leülök és hívom a vállamhoz? Szóval emelni nem szabad, ha jól tudom, hajolni sem. Most is szeretnék vigyázni magamra, de emellett az akkor 1 éves kislányomnak minden szeretetet, figyelmet, ölelést megadni. A gyakorlatban hogy csináltátok ezt?

2019. ápr. 26. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

11 hónapos volt a nagy s beulteteskor. Nekem azt mondta az orvos, hogy az a terhelés amihez hozza vagy szokva nyugidtan mehet.


Én csináltam mindent ugyanúgy, két hetesek a kistesok


Drukkolok

2019. ápr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Egy lombik beultetes utan miert kell igy vigyazni? Normal esetben sem teszi ezt az ember ha tudja kb a beagyazodaskor es utana lehet. Hanem megy minden ugy ahogy eddig. Az ember csinal mimdent. Mint ahogy tobbedik gyereket mar emelgetni kell a kovetkezo terhessegnel.

Es ahogy az elso irta amilyen terheleshez van szokva az ember azt lehet.

2019. ápr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen helyzetben vagyok én is. Mi júniusra tervezzük a beültetést, akkor lesz 11 hónapos a kislányom.

Én úgy állok hozzá ehhez a kérdéshez, hogy Ő az első, és ugyanúgy fogok Vele foglalkozni, ahogy eddig. Hiszem, hogy nem ezen múlik a siker, hiszen természetes fogantatásnál sincs ez másként; és onnantól, hogy megtörtént a beültetés, biológiailag már ugyanúgy történik minden.

Egyébként érdemes a témában amerikai fórumokat olvasni. Ott nem tiltanak semmit beültetés után; sem a szexet, sem a sportot, vagy a munkát; és sorra születnek meg a lombik babák. Nekem ez ad meggyőződést ebben a kérdésben. Azt hiszem, mi le vagyunk ebben maradva kb. egy évtizeddel...

2019. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat!
2019. jún. 13. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!