Duphaston? Szedjem még,?

Figyelt kérdés
Van egy 6cm es cisztam amire duphastont kaptam ,amit a ciklus 10 napjan kellett elkezdenem szedni . 20 napig . Ami utan megjon elvileg. De most (10napja hogy szedem ) elkezdtem barnazni . Elvileg ettol a gyogyszertol nem szabadna megjonni mig szedem nem ? Es ha megjon most rendesen hagyjam abba a gyogyszert vagy szedjem az utasitas szerint vegig ? Valaki jart mar igy ? Vissza megyek majd dokihoz , csak addig hatha tud valaki valami ertelmes tanacsot adni ! ?

2019. ápr. 28. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia én más miatt szedtem, peteeres után egy kis progeszteron rasegites miatt.

Amikor nem sikerült a terhesség kb én is a 10.nap szedés után elkezdtem barnazni. Én akkor abbahagytam, és 3 napig tartott a barnázás. Bajba is voltam hogy elkezdem-e szedni az új adag clostilbegytet, vajon ez teljes értékű menstruációnak számít - e?

Végül a barnázás kezdete után 5 nappal rendesen megjött, így én azt vettem alapul ciklus első napjának.

2019. ápr. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es osszejott utana a baba ? Nekunk is az lenne a cel . Csak elobb ezen a cisztan szeretnek tul lenni . Es hogy rendezodjon a ciklusom . .. elotte en is clostyt szedtem ami miatt egybol lett ez a szep nagy cisztam . Szoval soha tobbet :( .
2019. ápr. 29. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

Az első hónap sikertelen volt, pedig szép tüszőim lettek, de vagy felszívódtak vagy megrepedtek. Akkor egy db-ot szedtem naponta. Akkor volt ez a bizonyos duphastonos barnázás

Utána mégegy clostis hónap következett akkor már kettőt szedtem naponta 5 napig, 9.nap nem volt domináns tüsző csak PCO-s petefészkek..tehat nem lett tőle ciszta.. Majd a 16.napon volt egy 20mm-es tüsző, és abban a hónapban sikerült is teherbe és én, jelenleg 5 hetes vagyok. A duphastont szedtem de pozitív teszt után átálltunk hüvelykapszulas progeszteronpótlásra.

1.5 éve próbálkoztunk már, pco És Inzulinrezisztencia mellett végre sikerült

2019. ápr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
*teherbe esnem
2019. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!