A Kaáli intézetben hogy mennek a dolgok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A nőgyógyászom mondta, hogy menjünk el a Kaáli intézetbe. Érdekelne, hogy mennek ott a dolgok. Ha felhívom őket akkor el kell mondanom a kórtörténetem vagy csak adnak egy időpontot, esetleg valami mást kell-e tudnom mielőtt felhívom őket. Nem nagyon tudom, hogy mi a folyamata az egésznek szóval ha tudnátok segíteni abban, hogy leírjátok hogy zajlik azt nagyon megköszönném. Illetve kb mennyi a várakozási idő, időpont foglalás után már gyorsan mennek a dolgok? Lehet választani is orvost vagy ők küldenek valakihez? Gondolom ha egy bizonyos dokihoz szeretnék menni akkor hosszabb váakozási időre számítsak. Mi a debrecenibe mennénk, mert az van hozzánk a legközelebb. Valakinek tapasztalatok?

2019. máj. 2. 09:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Remélem, hogy nem baj, ha beszálok én is kerdezősködni. Azt esetleg tudod, korábbi válaszoló, hogy ha minden rendben van, és egyből lombikot javasolnak, akkor arra mennyit kell várni? Illetve én úgy olvastam valamelyik hírportálon, hogy a debreceni intézetet a Kaáli visszaadta az egyetemnek. Így ott a költségek hogyan változtak? Illetve ott is csinálnak lombikot? Nekünk is az lenne közelebb, így abban gondolkodunk. Illetve még egy kérdés, az átjárhatósádit mindenképp megcsinálják? Én attól kicsit félek, mert sokan írták, hogy elég fájdalmas. 😧 Köszi, ha válaszolsz! 😊
2019. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Úgy értem, a női oldalon minden rendben van, a férfi oldalon ismert probléma van.
2019. máj. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Én a budapesti Kaáli intézetben voltam hétfőn inszemináción!


Az első konzultációra kb. 1 hónapra kaptunk időpontot, mivel majdnem minden vizsgálati eredményünk megvolt (kivéve a petevezeték-átjárhatósági, arra 3 napra kaptam időpontot, azt is a Kaáliban csinálták), utána rögtön hormonkezelés és inszem.


Én is féltem attól,hogy mindenre rengeteget kell várni még így is,hogy mindenért fizettünk, de szerencsére kellemesen csalódtam. :)

2019. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
A 10:52-es válaszolónak: lombikot csak pesten csinálnak. A kivizsgálást meg csinálják ott debrecenben is. Én egyszer voltam ott a doki miatt amúgy miskolcra járok. Akkor nem kellett fizetni mert már az inszemináció folyamatban volt és csak a végén kellett fizetni. Átjárhatósági mindenképpen kell nekem is nagyon fájt utáltam. A lombikra nemtudom mennyit kell várni de úgy tudom lista van arra kerülsz fel és szólnak mikor mehetsz.
2019. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Köszi a választ!
2019. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én kb. 2 hónapra kaptam időpontot a budapesti Kaáliban első konzira. De aztán átmentünk a Róbert Károlyba inszemre, viszont oda is 3 hetet kellett várni először, hiába, hogy kizárólag fizetős.
2019. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!