Ha valakinél ir, pco áll fenn, attól csinálnak inszemet, lombikot?

Figyelt kérdés
Csak akkor csinálják meg, ha az értékei, eredményei olyanok mint egy egészséges nőnek?
2019. máj. 4. 07:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez így bonyolult kérdés..


De a PCOS és IR nem zárja ki a lombikot

2019. máj. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De ha van pl egy pco beteg nő túlsúllyal, rendszertelen vérzéssel, akkor elküldik, míg ezeket nem rendezi?

Vagy ir esetén, ha valakinek el van szállva az inzulinja, elküldik, hogy előbb hozza helyre?

2019. máj. 4. 07:11
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Megcsinálják az inszemet,lombikot.

De rossz eredménnyel felesleges.

Előbb normalizálni kell az értékeket.

Rossz eredménnyel ne menj.

Legalább is én nem mentem anno.

2019. máj. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi indokolja a lombikot?
2019. máj. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A PCO, IR se nem indokolja, se nem zárja ki a lombikot, inszemet; viszont rossz eredményekkel ezek is sikertelenek lesznek. Előbb helyre kell hozni a problémát.
2019. máj. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha ezek nem, akkor mik indokolják?
2019. máj. 4. 08:27
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Először ezeket rendbe kellene tenni és mondjuk lefogyni , hogy sikeres legyen a lombik.
2019. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De orvosilag is ez a tendencia? Addig nem csinálják meg sem? Ez a kérdésem. Nem az, hogy neked mi a véleményed, hogy "mondjuk le kell fogyni".
2019. máj. 4. 10:13
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Baratnom lombikolt. Az elso elott ot is es a ferjet is renbe tettek mondenfele gyogyszerekkel, hormonokkal.

Miutan mar volt eselye es ertelme, elkezdtek a lombikot. Meg TB alapon is draga, uh eselytelen eredmenyekkel biztos nem kezdtek volna neki, de pont ezert szerintem a doki se kezdte volna el. Ha magan uton perkalod ki az egesz arat, akkor is ha a doki lelkiismeretes akkor elobb rendbe hoz teged amennyire lehet.

2019. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

#5 Három inszeminációval, 6 lombikkal a hátam mögött; PCO-s, IR-esként írtam azt, amit írtam.

Nálam a lombikot kétoldali petevezeték elzáródás indokolta, nem a PCO, IR; de amíg a hormonjaim nem voltak rendben, addig nem kezdhettük a lombikot sem, mert gyakorlatilag lenullázta volna az esélyeinket.

Ehhez pedig gyógyszert kellett szednem, 150g CH diétát csinálnom, és sportolni (fogyni nekem nem kellett).

Tévedés, hogy ha lombikkal beültetnek embrió(ka)t bármilyen körülmények között terhes leszel. Főleg a női szervezetben kell mindennek klappolnia minden téren, mert különben vagy nem is indul el a terhesség, vagy vetélés lesz belőle.

Szóval ne hidd, hogy ez olyan egyszerű, és ezzel meg lehet úszni mindazt, amit eddig nem tettél meg a sikerért...

2019. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!