Nem lehet gyerekem amióta tudom én állandóan csak sírok hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Ma már össze szedtem reggel magam elmentem dolgozni ott hallottam hogy épp arról pletykálnak hogy az egyik kollégánk terhes és el akarja vetetni a babát én akkor olyan rosszul lettem muszaj volt hazajönnöm.
2019. máj. 13. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En mindenkepp kernem szakerto segitseget. A nem lehet mit jelent pontosan? Lombikkal sem? Orokbefogadason most korai gondolkodni gondolom, elobb nyugodj meg picit, de mindenkepp kerj segitseget, ha ugy erzed egyedul nem megy.
2019. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
De miért nem? A mai tudomány mellett akkor 100% ha nincs méhed vagy petefészkeid. Ki mondta, hogy nem lehet, milyen vizsgálatok alapján?
2019. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem lehet?
2019. máj. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Akinek van méhe, petefészke, türelme és valamennyi pénze, annak gyereke is lesz, tapasztalat.
2019. máj. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Talán még petefészek sem kell, hisz létezik petesejtadományozás.

Szóval kb csak méh szükséges hozzá.


Amúgy ajánlom figyelmedbe Pataki Zitát, és a blogját, videóit.

2019. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
27 hetes halvaszülésem volt. Az abortuszos szobába tettek be szülés után...4 napig napi 5 csajszi volt minimum abon...hát nem lett jobb a lelki világom tőlük főleg aki már 8.alkalommal volt és még dicsekedett is vele...
2019. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Keress életcélokat. Tanulj nyelvet, utazz, teljesedj ki a hivatásodban. Önkénteskedj, ments állatokat, sportolj, járj színházba, múzeumba. Olvass sokat, tanulj meg hangszeren játszani. Ugye milyen klassz dolgok? Egy (vagy több gyerekkel) ennek a töredékét se csinálhatnád meg. Élvezd a szabadságot, jó dolog az. :)
2019. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!