Más is félt elkezdeni a kivizsgálásokat?

Figyelt kérdés
Első babánkra is több évet vártunk, kivizsgálások sora követte egymást hónapokon keresztül,és most kezdődik újra mert megint nem sikerül a baba sajnos. Várom is de félek is a vizsgálatok eredményétől, gyomorgörcsöm van már most hogy kiderül valami plusz problémánk és még többet kell várnunk hogy sikerüljön a baba. 🙁
2019. máj. 14. 05:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél kiderült mi a baj? Lehet most is csak az. ne gondolj előre semmi rosszra . Egyébként én vártam minden vizsgálatot, tudtam hogy azzal is közelebb kerülünk a babához. Én tudni akartam mindent, mert csak úgy tudnak segíteni ha tudják mi a baj.
2019. máj. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem féltem, mert tudtam, hogy ez az út része...és ha el se kezdjük, akkor eredményre se juthatunk. Ez olyan volt nekem, mintha meg akarnám nyerni a versenyt, de félnék edzeni. Igen, lehetnek akadályok, lehet, hogy nem úgy alakul, ahogy elképzelted, de meg kell ugrani és menni tovább. A gyereknevelésben is rengeteg akadály van és nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy mi elterveztük, de meg kell ugrani és menni tovább. Ez is ilyen - csak még gyerek nélkül... ráadásul Te szerencsésebb helyzetben vagy mint azok, akik az elsőért küzdenek.
2019. máj. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Ugyanakkor izgatottsággal is töltött el, hogy hátha valami kiderül, ami ellen tudunk tenni! Lelkileg persze sokszor padlóra küldött, de haladni kell!
2019. máj. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok! Nekem is most a lelki részével van bajom, mindenki azt mondja hogy jaajj a második baba könnyebben összejön, és pikpak eltelt már egy év.. megyünk előre és remélem hogy gyorsan átlendülök ezen a holtponton.
2019. máj. 15. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!