Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi lenne ha törvény lenne...

Mi lenne ha törvény lenne arra, hogy azok a nők akik nem meddők, szüljenek egy gyerekkel többet? Tehát a meddő párok helyett. Az állam megadna minden támogatást és így nem esne a lakosság száma.

Figyelt kérdés
2019. máj. 17. 19:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Nem ezért csökken a lakosság.
2019. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%
Szüljön az, akinek 2 anyja van. Te tudod milyen rossz terhesnek lenni (és itt most nem a gyerekről beszélek, hanem magáról a terhességről!).
2019. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
97%

Adják is oda a gyereket a meddő párnak vagy ne?

Nem csak anyagi okokból nem szülnek gyereket az emberek.

Gondolom pasi vagy. Szerintem nem szülnél plusz még egyet csak azért, mert egy random idegen azt kéri tőled.

2019. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Ez majdnem annyira okos gondolat, mint hogy kötelezzük szülésre a férfiakat is, hogy ne csökkenjen a lakosság.
2019. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem beszélve arról, hogy egy gyerek nem elég ahhoz, hogy ne csökkenjen a népesség, szóval egy meddő pár helyett plusz két gyereket kellene szülni, plusz a saját kettő. Kedves gondolat :)
2019. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%
Az hogyha nekem parancsra kéne szulnom meg utasitasra akkor onnan menekülnek de qrva kibazott gyorsan
2019. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%

Akkor hagynám el végleg az országot.

Az első szülésem horror volt, de bevállaltuk a másodikat magunknak, magunkért. Ezúttal a terhesség volt brutális, többször voltam hetekre kórházban. Köszi, elég volt. De akkor se vállalnék többet a tervezettnél, ha rózsaszín vattacukros terhességeim és szüléseim lettek volna.

2019. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%
Súlyos alapjogba ütközne a felvetésed! Még életszerűtlen is. Nincs az a pénz, amennyiért én a számomra tervezett és általam vállalhatónak ítélt gyermekszámon felül még szülnék!
2019. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%

Ha valaki ilyen törvényt hozna, azt én ölném meg saját kezűleg, és ezt teljesen komolyan mondom.

Soha senki kedvéért nem vagyok hajlandó szülni.

2019. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%
Hozzunk törvényt arra, hogy mindenki öt évvel később haĺhat meg!
2019. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!