Barátcserje hatása lehet ilyen korán?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 27-én kezdtem el szedni a barátcserjétől, az volt a mestruációm utolsó napja. A naptáram szerint 3-án lenne ovum. Viszont ma szurkálást érzek az alhasamban és a melleim is enyhén érzékenyek, színtelen és fehér folyásom is van egyszerre . Elképzelhető, hogy előre hozta? Azért én ezt korainak tartom, de nem vagyok jártas a témában. Nektek hogy volt?

2019. júl. 1. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy attól van.
2019. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A barátcserje min. három hónap után fejti ki hatását.

Már akinél kifejti...

2019. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Merd a hődet es akkor nem kell totózni. Nekem elore hozta a mastodynon csepp ami baratcserjet tartalmaz de homeos (ergo, allitolag sz.rt se er.. De legalabbis a homerozes alapjan akkor valamiert elobb volt amikor azt hasznaltam)
2019. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is korainak gondolom, de sok olyat olvastam, hogy már az 1. hónapban meghozta a hatást. Csodát nem várok tőle. Ezt a hónapot még meghagyom így ahogy van, napi 2-t szedek. Következő menstruáció után, pedig elkezdek hőt is mérni. Csak kíváncsi voltam, másnál is volt-e ilyesmi, mert nekem még soha. És csak a barátcserjéhez tudtam kötni, mert máson nem változtattam 🙂
2019. júl. 2. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Idén februárban mikor megjött, akkor kezdtem el szedni. Abban a hónapban nem, viszont az azt követőben márciusban 2 év után elsőre összejött a kisbaba. Nekem nem hozta előre az ovum, de volt egy barnás közti folyásom 14. napon görcsök és bal oldali petefészek tájéki szúrkákkal megspékelve, akkor este együtt is voltunk, akkor fogant meg tuti a tüszőrepedés járt némi kis barnázással (mindig megéreztem az ovut). Jelzem, korábban szabályosak voltak a ciklusaim, 28 naponta, óramű pontossággal és 5 napig tartott. Esetemben progeszteron hiány - ösztrogén dominancia volt a gond, mert volt két nógyógyászati műtétem, ami teljesen megzavarta a hormonrendszerem. (Mensik előtt barnás folyásom volt mindig először 1-2 nappal, majd végén már csak előtte egy órával.) Ugye, ha terhes vagy, már nem szedheted a barátcserjét, én palástfű teát ittam két-három hétig a progeszteron pótlás miatt.
2019. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Én ezt nem értem segítenétek elmagyarázni? Progeszteron krémet nem szabad abbahagyni terhesség esetén a barátcserjét meg kötelező, pedig mind a kettő eredményeképp emelkedik a progeszteron szint? Köszi!
2019. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!