Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen AMH értéknél ajánlott...

Milyen AMH értéknél ajánlott a lombik? 39 éves vagyok és 0,43 volt az értékem.

Figyelt kérdés

2019. júl. 16. 11:37
1 2
 1/17 northplace ***** válasza:
100%
Ez kissé alacsony érték, kb 2 szer ennyinek kellene lennie, de nem ritka az 1 feletti érték sem. Majd a nőgyógyászod elmondja mit javasol kell-e feltétlen lombik, de itt a spontán terhességnek is kisebb az esélye.
2019. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az értékkel és a korod miatt én már holnap bejelentkeznék egy reprodukciós intézetbe...
2019. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35 évesen 0,94 volt az AMH-m, automatikusan lombikra mentünk, bár nálunk voltak más tényezők is, amik miatt indokolt volt.
2019. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek. Nem feltétlen biztos, hogy kell a lombik, de inkább dupla ekkorának kellene lenni. Minden esetre szerintem érdemes lenne még egyszer megméretni, bár nem volna olyan nagy csoda, hogy akkor is ez a 0,5 körüli lenne. Egyébként ez egy jelzőérték, itt óvatosan kell bánni a stimulálással, ha lombik vár rád, ha inszem., de ezzel még még spontán is terhes tudsz lenni, ha más baj nincsen.
2019. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
39 évesen elég ritka, hogy jóval 1 felett legyen, ezt beszéltük egyszer egy lombikos orvossal. 35 felett a 0,8 és 1,2 közötti érték mondható normálisnak. Tényleg javasolt, hogy nézesd meg újból, hozzáteszem, hogy 0,1 értéknél is előfordul a spontán terhesség. Emiatt lehet még valaki terhes is. AMH szint nem túl stabil, mert az sem ritka, hogy 1,5 szeres értékeket produkál a női szervezet. Az, hogy most ilyen alacsony, és tegyük fel fél év múlva pl. 0,8, előfordul, azt viszont NEM tudom, hogy ez tényleg azt jelzi-e, hogy valami nagyon nincs rendben a peteéréssel. Elméletileg a D-vitamin hiánya is döntően befolyásolja ezt a szintet.
2019. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én már túl vagyok 3 inszemen, lombikra készülünk. Az én eredményem 0,7 lett, ma voltam a dokinál, szerinte ez kicsit alacsony (34 vagyok), de szerinte nem lesz gond, legalább a hiperstimu kizárt. Állítása szerint az én értékemmel a stimu során kb. 5 petesejt leszívása várható, én ezzel totál boldog lennék. Olvastam itt már ennél rosszabb amh-val is sikeres lombikot, ha jól emlékszem 0,19 volt a legalacsonyabb... Nagyon szurkolok Nektek, hajrá!
2019. júl. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon alacsony ertek. Nekem egyeb ok miatt csak a lombik johetett szoba (mindket petevezetekemet eltavolitottak evekkel ezelott egy csunya betegseg miatt:( ) es 3,45 volt az amh ertekem. Sikerult is elsore:)
2019. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Husevo virag válasza:
Szerintem meg lehetsz terhes spontan is. Nekem 0.47 lett az Amh-m es iden mar voltam terhes ketszer spontan. Elsore virusfertozest kaptam ev elejen... Masodszorra kemiai volt. De ez még nem annyira rossz ertek. Szedj Q10et es Inofolicot. En is azt teszem. En igy gondolom...
2019. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Akik azt mondják, hogy hagyd a lombikot, nem a Te életedet élik. Kérdés mennyire szeretnél gyereket, mert 40 fölött drasztikusan csökkennek az esélyeid és 2-3 év múlva már lombikkal sem lesz sok pár százaléknál. Biztos nagyon trendi a természetesség meg a nem szólunk bele a természet rendjébe, de én pl lombik nélkül nem lennék terhes...
2019. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%

Volt egy kolleganom akitol a ferje elvalt, mert a nogyogyasza azt mondta, hogy akar irasba is adja, hogy soha nem lesz gyereke.2 ev mulva ferjhez ment ujra es egy evre ra szult, majd 2 evre ujra.

Ez azt bizonyitja, hogy erdemes "kakast" cserelni- mint a tyukudvarban.Egyebkent gyermek szulesen nem 40 ev utan kell gondolkodni.

2019. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!