AMH szint befolyásolható valamivel?

Figyelt kérdés
Vezető beosztásban vagyok, és nagyon stresszes időszakban nézték a hormonjaim. Ennek több, lassan fél éve. Igazából nem is emlékszem, hogy lett volna menstruációm, de az orvos is dobott egy hátast a fsh, lh szintemre, amit csak most látott, mivel lombikra készülünk. Emlékeim szerint olyan rosszul is voltam abban az időszakban, hogy többszöri elájulásom is volt. Az lenne a kérdésem, hogy mivel AMH-t is akkor néztek (ami alacsony is lett), lehetséges, hogy pont a legrosszabbkor, mivel úgy lehet, hogy peteérésem sem volt? Vagy pont azt jelezte, hogy már petefészek kiürülésre utal? A cikulusaim egyébként nagyon is rendben van, szinte mindig napra pontosan jön meg, UH-n nem láttak semmit, két tüszőt is szép méhnyálkahártyát. AMH-m 0,72 lett.

#AMH #AMH szint #anti-müllerian-hormon
2019. júl. 16. 17:40
 1/7 A kérdező kommentje:
ja,és 35 éves vagyok.
2019. júl. 16. 17:43
 2/7 northplace ***** válasza:
50%
A kérdés nagyon intelligens! Azonban erre szerintem csak nőgyógyász tud válaszolni. De miért volna már alacsony ez az érték ennyi idősen? Nem túl magas, de majdhogynem kár lombikra mennetek, HA MÁS baj nincs.
2019. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért az 1 alatti érték 35 évesen még nem normális.

Napi 1000 mg Q10 szedése segíthet, plusz a petesejtek minőségének javításában.

2019. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést én is írhattam volna: vezető beosztás, stressz, 35 év, amh 0.7. Ma voltam dokinál, 3 (sikertelen) inszem után szombaton kezdődik a lombikhoz a szurizás. Nekem minden más ok, az orvosom q10-et javasolt a leszívásig, hátha...
2019. júl. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem 0,54 az AMH-m, 9 hónap próbálkozás alatt két kémiai terhességig jutottam. Enyhe IR-em van (kezelt), többi eredményem rendben van. Merckformint, gynositolt, Q10et szedek és Clostit fogok kapni jövő hónaptól. Veletek mi történt azóta?
2022. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Mára lassan 2 éves a kislány:). Első lombik sikerúlt!
2022. márc. 24. 22:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ez nagyon jó hír!! :)
2022. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!