A férjem nem akar elmenni belém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A hónapban hagytam abba a gyógyszer szedést, szerinte még kellene 3 hónapot várni.

Én úgy gondolom, hogy elsőre úgysem jön össze a gyerek.



2019. júl. 23. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ezt nem tudhatod. Hagyd, hogy kiürüljön a szervezetedből.
2019. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérdeztem az orvost, az volt a válsza, hogy azért kell szedni mindennap, mert 1 nap alatt kiürül a szervezetből. Szerinte nem kell várni 3 hónapot, a férjem mégis ragaszkodik hozzá.
2019. júl. 23. 14:49
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

3 hónapot csak képesnek kellene lenni várni....

A gyógyszer a 7. gyógyszermentes nap után már nincs jelen a szervezetben, várni csak azért szoktak, hogy beálljon a ciklus és légyen viszonyítási alap.

2019. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok. Ha az orvos ezt mindta, biztos neki van igaza. De a férjed nem biztos a dologban, ne erőltetsd, várj egy kicsit, élvezzétek egymást, majd felenged és akkor összejön. :)
2019. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha a férjed várni akar 3 hónapot, tartsd már tiszteletben. Ő így szeretné, ennyi áldozatot te is hozhatsz. Ráadásul nem évekről van szó, csak 3 hónapról. Amúgy is szoktak javasolni kb ennyi időt a ciklus rendszereződése miatt.
2019. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Csak húzni akarja még egy kicsit az időt, mielőtt ekkora felelősséget vállal. Ettől még akarhat gyereket, szerintem csak berezelt kicsit. Ne erőltesd, mert elveheted a kedvét szerintem. Addig hadd szálljon ki nyugodtan, amíg össze nem szedi a bátorságát.
2019. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14%
Az egy dolog, hogy ízléstelen így kiteregetni a szexuális életed, de legyen, hisz névtelen az oldal. A férjed nyilvánvalóan várni akar. Hogy a gyógyszer kiürülése miatt vagy mert még nem biztos a dolgában, az mindegy. ezt nem lehet ráerőltetni. Mégis milyen tanácsokat várnál azontúl, hogy hagyj neki időt? Módszereket arra, hogyan tartsd magadban? Nem kell azért bekattanni. Ha erőlteted, csak a kedvét veszed el.
2019. júl. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Ez a három hónap a tisztulás miatt, ez baromság. Pár nap, és nincs jelen semmi káros a szervezetben. Lehet, hogy tényleg emiatt akar várni, de az is lehet, hogy még egy kis időt akar húzni. Mi ezt nem tudjuk. Várd ki türelmesen a három hónapot, aztán meglátod mit csinál.
2019. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!