Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 8. héten a babánál látott...

8. héten a babánál látott köldöksérv 12. hétre rendeződhet?

Figyelt kérdés

8. héten teljesen elijesztett az orvos, hogy lehet kint vannak a belek a magzatvízben (amennyit én értettem belőle). Rá 6 napra elmentem 4 D ultrahangra, a köldöksérvet megerősítették, de megnyugtattak, hogy nincs kint belső szerv a magzatvízben, s 12. hétig ez a köldöksérv is helyrejöhet. 27 mm volt ekkor a baba, hihetetlen, mit észre nem vesznek.

Kérdésem, hogy akit hasonlóval riogattak, helyre állt a pici sérve?

Holnap megyek egy másik orvoshoz, de nagyon aggódom. A másik orvoshoz már nem megyek, normális tájékoztatást vártam volna és úgy érzem, innentől negatív szájízzel járnék hozzá, jobb az elején váltani.

Kombinált genetikai ultrahangra 13+0-án megyek. Úgy kaptam időpontot.



#baba #sérv #köldöksérv #magzati sérv
2019. nov. 5. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel első trimeszterben van egy fiziológiás koldokserv, ami a 12. hétig elmúlik, így igen, simán elmulhat.
2019. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia Én nőgyógyász asszisztens vagyok,biztosan állíthatom hogy nincs mitől félned mert már egyre gyakoribb. Ha nincs különösebb elváltozás vagy nem túl nagy akkor vissza fog húzódni. Minden esetre minden uh-ra menj el és ha az anyagi helyzeted engedi akkor 1-2x még 4D-re amint a baba nagyobb lesz. Amikor megszületik majdnem minden babának kiáll a köldöknél a sérv és amikor erőlködik,sír,kakil olyankor ijesztően kiduzzad. De ettől még nincs nagy probléma mert a legtöbb babánál ez szépen "elmúlik". 10 évvel ezelőtt jóval kevesebb ilyen volt mint most. De aggodalomra nincs okod emiatt.
2019. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most belefutottam a saját kérdésembe, így megválaszolom: teljesen helyrejött a kisbabám sérve, abszolút nem hozták már utána szóba, hogy baja lenne. 30 hetes kismama vagyok most :)
2020. márc. 11. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!