Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Milyen innivalót ittatok a...

Milyen innivalót ittatok a legszívesebben?

Figyelt kérdés
Egyfolytában szomjas vagyok, de teljesen megváltozott az ízérzékelésem... Nem bírom meginni a gyümölcsleveket, az üdítőket, mindenben ilyen mesterséges ízt érzek. A szénsavas dolgok savat csinálnak, a sima vizet is édesnek érzem, egyszerűen semmi nem olyan, mint volt, mindennek ,,rossz" íze van. Néhány teával próbálkozok mostanában, a gyümölcstea még ízlene, de az is savat csinál. Esetleg volt még valaki így és talált valami finomat amit szívesen ivott?
2019. nov. 23. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sima vizet, citromos vizet


Gyümölcsteát / nem filteres csodát, vagy gyümölcsös feketét, hanem rendes szálasat/


De jórészt vizet..


Szoptatás elején en is édesnek éreztem mindet


Ittam gyümölcsös vizet..nem boltit, hanem a vízbe tettem fagyasztott gyümit, / eper, málna, áfonya..stb/

2019. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is teljesen megváltozott az ízérzékelésem. Csak sima csapvizet/ ásványvizet vagy citromos vizet tudok inni esetleg hűtőhideg tejet. Minnél hidegebb annál jobb.
2019. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Még egy voks a citromos vízre.

Én csak azt tudtam meginni.

2019. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Alkoholmentes sört. Mondjuk nekem nem volt bajom a szénsavassal.
2019. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Citromos víz, gyömbéres schweppes, San Pellegrino szénsavas víz. Azt kifejezetten finomnak érzem.
2019. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta csak citromos vizet iszok, viszont várandósan olyan hányingerem lett tőle, hogy nem bírtam meginni. Szénsavastól szintén émelyegtem, gyümölcslevektől még szomjasabb lettem, a sima vizet pedig utálom. Ice teát, vagy "főzött" teát ittam (gyümölcs, fekete, zöld, mikor mit kívántam meg). Néha ittam 1-1 pohár hideg kólát. Szülés után citromos vizet kértem, soha nem esett még annyira jól. Azóta is azt iszom.
2019. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valamiért sok tejet ittam, bár nekem nem esett rosszul semmi.
2019. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Cola minden mennyisègben..
2019. nov. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SHARON TATE ***** válasza:

Evian és Jana ásványvíz jéghidegen.

A legelején HohesC vas ital gránátalmás majd váltottam a magnéziumosra.

Bármit ami savanyú meggylevet pl.

2019. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!