Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legszivesebben megnyuvasztanam...

Legszivesebben megnyuvasztanam a párom. Igazam van?

Figyelt kérdés

Úgy volt veszünk szép új babakisagyat ki is néztük pelenkazoval.

Párom ezt megemlitette apósomnak.

Aki lebeszelte a vásárlásról.

Nekik van egy ezereves fehér kisagyuk amin már vagy 5 gyerek vegigment így az lesz a mienk

És párom ennek örül az én bele egyezésem nelkul

.

Hozzáteszem az a kiságy fent rohad már 5 éve a padláson...


2018. szept. 16. 11:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Ha ennyiért megnyuvasztod, nem nagy jövőt jósolok.

Esetleg megbeszélni?

2018. szept. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Mond el a parodnak, hogy te ezzel a lehetőséggel nem szeretnél élni és szeretnéd, hogy sz eredeti terv szerint kinézett agyat vegyetek meg,


Elképzelhetőnek tartom, hogy bele se gondolt abba, hogy ez téged rosszul érint, és tényleg örül neki, hogy van egy kisagy és nem kell venni azt is.


Ha nem érti meg amit mondasz, akkor igen egyetertek a megnyuvasztasban :)

2018. szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Hat ennek en se orulnek...

Vannak dolgok, amiknel ragaszkodom az ujhoz!

A kisagy is ilyen, mondjuk most (2. babanal már) nagyon olcson vettem egy kedves ismerostol 3 hetig hasznaltat, igy az szamomra uj.

2018. szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
A fa vázat át lehet csiszolni festeni, ezért tényleg kár százezreket kiadni, egy uj kokuszmatrac pedig 8-10 ezer ft.
2018. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
4, új ágy van 9 ezerért is.
2018. szept. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Engem inkább az a kérdés foglalkoztatna, hogy miért szülök olyan embernek, akinél nincs szavam, nem ad arra, amit mondok, és meg sem kérdez.
2018. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Jo csalad ...
2018. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván kompromisszumot kéne kötni, azért az normális esetben nem úgy van, hogy az egyik fél kijelenti, hogy már pedig az lesz, amit ő akar. Nekünk is vannak családtagoktól kapott használt holmik, például a kiságyunk a nővérem fiáé volt, de még így is vettünk bele új matracot. Azért egy agyonhasznált nem megfelelően tárolt dolgot már én sem vennék át, mondjuk nem is ajánlana nekem senki ilyesmit. A párod meg nem egyedül dönt. Ha ennyire tojik a véleményedre, akkor megveszed magad, gondolom ha közös kassza is van, hozzáférsz a pénzetekhez te is, itt most nem arról van szó, hogy dizájner ruhát vásárolnál a közösből. Az IKEÁ-ban baráti áron vannak tartós darabok, ki lehet hozni nagyon olcsón is, ha az a szempont. Azt nem feltételezem rólad, hogy semmiféle jövedelemmel nem rendelkezel, nyilván dolgoztál magad is a betevőtökért, így ugyan annyi jogod van rendelkezni a pénzetekről, mint neki. Persze a közös döntés lenne az ideális. De nem a párod és az apja közös döntése, hanem a kettőtöké.
2018. szept. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 piroska és a farkas ***** válasza:
92%

Hozzák rendbe azt a kiságyat apósodék, nem árt, ha van egy a nagyszülőknél, otthonra meg legyen az, amit kinéztetek. Egyébként az én gyerekeim a mi 30x éves kiságyában aludtak, minőség és tárolás kérdése az egész, a bútor nem romlik meg...itt inkább az a gond, h a férjed figyelmen kívül hagyta amit megbeszéltetek.

Ja és azt ugye tudod, h még mindig mondhatsz nemet?

2018. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Nyuvasztas tulzas...

Megmondod h neked az nem kell. Kesz!

Veszel ujat.

2018. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!