Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 31. hetes vagyok és semmi...

31. hetes vagyok és semmi hasam érzem a rúgását mozgását mindent. Mitől nem nőhet a hasam?

Figyelt kérdés
Létezik hogy egyáltalán nem lesz hasam és így megyek szülni? Első babám bocsi a buta kérdésért.😂
2020. jan. 27. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
32. hét körül kezd el intenzívebben nőni, biztosan lesz hasad, legfeljebb nem nagy.
2020. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha alapból szélesebb a csípőd, akkor valamivel később nő, és kisebb lesz a pocak.
2020. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fenyegető koraszüléssel feküdtem benn a kórházban a 31. héten, mentem UH ellenőrzésre, és megkérdezték, hogy mit akarok én itt, mikor közöltem, hogy a terhespatológiáról küldtek le, néztek, hogy miért maga terhes?? :D Most 38 hetes vagyok, kb 3-4 hete lehet úgy jobban megmondani, hogy terhes vagyok, de azt is csak oldalról, hátulról megmaradt a derékvonalam :D Azon kívül, hogy hüledeznek az emberek, hogy ilyen kis hassal hogy lehetek mindenórás, más hátránya nincs, alkat kérdése :) Ha a baba jól fejlődik, örülj neki!
2020. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha az orvosok nem mondták, hogy baj van, akkor normális.

Nekem is nagyon kicsi a hasam, már 25. héten is mondták, aztán szóltak, hogy menjek vissza 2-3 hét múlva. Akkor voltam 28 hetes. Kérdezi az orvos hány hetes vagyok, mondom 28, kérdezi, hogy biztos ez, nem számoltam el, mert nagyon kicsi a hasam, mondom neki, hogy biztos. Nézte ultrahanggal, mondta, hogy nagyon kicsi a baba is, pont a határérték alja, a köldökzsinór áramlás sem jó, egyből ott is fogott a kórházban, majdnem egy hetet bent voltam. Verhigítót kell szúrnom a terhesség végéig. Kb 2 hete szúrom, azóta látványosan elkezdett nőni a hasam, de már mikor kijöttem a kórházból, akkor látható volt a növekedés, egyik nadrágomat sem tudtam begombolni. Most se hű de hatalmas, de jelentősen nőtt. Pár nap múlva megyek megint, remélem minden rendben lesz.

2020. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztosan genetika, vagy lehet hátrahajló méhed van, állítólag azoknál a nőknél sokkal később látszik.Örülj neki😊,nekem akkora hadam van mint egy hordó pedig csak 33 hetes vagyok, és csak 6 kilót híztam, de hatalmas pocakom van.Nehéz mozogni, kényelmetlen aludni.
2020. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
75% szerinted ennek mi köze van az elhízáshoz?
2020. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, igem azt én is írni akartam, hogyha doki azt mondta minden ok akkor nem kell izgulni a kis pocak miatt.
2020. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én még nem híztam, de akkora hasam van mint a ház, pedig csak 25 hetes vagyok... kilóban talán 2 kilóval vagyok több mint a kezdő. Abszolút nem hízás függő. Szerintem szerencsés vagy, én elég nehezen mozgolódok már.
2020. jan. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért 31 hetesen már lennie kellene legalább egy kis gömbölyű pocaknak, de ha a doki szerint a babával minden rendben, akkor ne aggódj. de csak ebben az esetben, ha a babád méreteit és fejlődését tökéletesnek találja.
2020. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Doki azt mondta hogy rendben van de kis súlyú baba lesz 😔 ez mitől lehet? Vagy ez nem akkora baj? Kisebb egy picit az átlagnál 😖 február 20án megyünk újra ultrahangra 36.héten,annyira izgulok hogy minden rendben legyen vele.🙏🏼 Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ. 🤗
2020. jan. 28. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!