Apás terhesgondozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Feleségemmel várjuk az első babánkat. Mindkettőnk számára új ez a helyzet.


Mivel az én gyerekemről is van szó, és még az elején vagyunk, közösen mentünk az ultrahangokra, első alkalommal védőnőhöz és a háziorvoshoz, stb.


Amin meglepődtem, hogy 1-2 dokinak mintha ez terhes (hahaha) lett volna. Volt jó sok kérdésünk, amit nem is féltünk feltenni.


Nem vagyunk összenőve, feleségem is önálló felnőtt nő. De úgy gondolom, hogy a várandósságból én is ki akarom venni a részem. És nem csak a házimunkából. ;)


Én vagyok ilyen furibogár csak?


2020. febr. 2. 18:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%

Kedves tőled :)

Nálunk 2.baba, a férjem sokat dolgozik, így én úgy gondoltam a 4d-n kívül megyek én egyedül mindenhova de olyan hülyén éreztem magam ,mindenhol én voltam egyedül, mindenkivel ott volt a férje ugyhogy én pont ellenkezően tapasztaltam. Ne foglalkozz senkivel. Ha akartok menjetek együtz. Boldog babavárást nektek :)

2020. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Derwer ***** válasza:
85%

Én is bent voltam az összes vizsgálaton a feleségemmel

Természetes volt a dokinak, bár mi Luxembourgban csináltuk ezt, nem Magyarországon.

2020. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%

Első babánál a férjem is bent volt minden vizsgálaton. Eljött velem a vérvételekre is, sőt a védőnőhöz is volt h elkisért.


Nekem jól esett h nem kell egyedül mennem.

Az én dokimat nem zavarta egyáltalán.

A program császárnál is "bent" lehetett (az üvegfalon át nézhette)

Szerintem nem vagy ufó! 😉

2020. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

#9es: köszönöm a megerősítést. :) Szerencsére a munkám rugalmas, csak a feladat legyen elvégezve, ezért heti 1-1 napot nem nehéz úgy intézni, hogy tudjunk együtt menni. Amúgyis együtt járunk dolgozni, én hozom-viszem, szóval valahogy egyértelmű, hogy így intézzük.


#10es: csak 14, de közel jártál.

2020. febr. 2. 19:37
 15/27 A kérdező kommentje:
#11: ha sokat és kötötten kell dolgoznia, akkor tényleg nehéz lenne megoldani. De biztos vagyok benne, hogy értetek teszi, hogy nektek jó legyen. Boldog babavárást és egészséget nektek is :)
2020. febr. 2. 19:41
 16/27 anonim ***** válasza:
69%
Nekem sok lennél. Velem is volt a párom 4dn, meg vérvételre kísért, de a védőnöhöz elvitt a busz, tudtam sétálni, önálló nő vagyok. Amúgy is pacát látott a 4dn is, szóval ő inkább akkor vette ki a részét, mikor megszuletett. Éjjel felkelt, nappal pelenkázott, ringatott, fürdetett. Ezt is meg fogod csinálni?
2020. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

12-13 Köszi nektek is.


Pár válaszoló miatt azt hittem már, hogy csak én és a baráti köröm vagyunkvilyen elvetemültek és betegek, hogy nem csak addig érdekel a gyerek, amíg megcsináljuk. 🤣🤣


Kifejezetten élvezem ezt a sok új ingert, információt. Persze amikor a genetikai uh-n voltunk, jobban izgultam mint a párom. Eddig úgy néz ki, hogy ok nélkül. :)


Rossz tapasztalatunk tb-s rendelésen volt csak. A magánok tudnak partnerek lenni.

2020. febr. 2. 19:46
 18/27 A kérdező kommentje:
#16: miért ne tenném? Ez valami alapértelmezett nálatok, hogy csak a nő vehet részt a gyereknevelésben és a gondozásában?
2020. febr. 2. 19:47
 19/27 anonim ***** válasza:
64%
Milyen 1-2 dokinak volt terhes, ha a maganrendelőben külön hely van fenntartva apukának? Ezen kívül max a haziorvoshoz ment orvoshoz...
2020. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
#19: háziorvos meg a kórházi gen.uh-s doki.
2020. febr. 2. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!