Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 20. heti ( sztk ) ultrahangon...

Hyvette kérdése:

20. heti ( sztk ) ultrahangon lehet kérni felvételt?

Figyelt kérdés

2020. febr. 3. 10:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
SZTK alapon minden vizsgálat kb 5 perc, és akkor már alaposan meg is nézi :-D Sajnos mifelénk is az van hogy "ingyen" nem adnak képet, aki akar az megy babamoziba vagy akinek van fogadott orvosa ők mindig kapnak.
2020. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

Annyira nem viselt meg, hogy nem kaptam sok képet. :) Nekem ezeken a fekete-fehér képeken minden magzat ugyanolyannak tűnik, meg általában tudtam nézni a képernyőt is. A kép inkább csak azért kellett volna, hogy a rokonoknak meg lehessen mutatni. Egyébként mindkettővel voltunk 4D babamozin, ott még felvételt is kaptunk, csak ezt nem írtam, mert az sztk volt a kérdésben. :)


Amúgy sokszor olvasom, hogy sztk-ban csak 5 perc az uh. Hát, nálam olyan sok még sosem volt. 1-2 perc alatt le szokták mérni a babákat. Egyszer egy nő már 5 perce bent volt az uh rendelőben, kint meg háborogtak az asszonyok, hogy "ma biztos valami rossz orvos rendel, hogy ilyen sokáig tart nenki megnézni merre van az a gyerek". Hát bizony csodálkoztam...

2020. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Na de jó,hogy irtatok! 🙏

Nem tudtam,hogy ez normålis,hogy ilyen kevés ideig tart az Uh. Én meg teljesen neki keseredtem🙂

Kb 5 perc volt. Ugyan nagyon kedves volt,es persze a legfontosabb,hogy mindent lemért,megnézett pikk-pakk - a rutin🙂

Csak mivel a 12. heti hosszabb volt, azt hittem,hogy majd ez is igy lesz,nézegethezem Őt... 😁 - első baba, gondolom nem kell mondanom 😎

Koszi, hogy megnyugtattatok! 👍

Majd a mozi.

Tényleg! A 4D, az hogy van? Marmint mennyi ido? Lehet gondolom kerdezoskodni? Mėr is vagy vizsgal kozben valamit, vagy ez tenyleg "csak" nézelődés?


Bocsi,hogy hosszúra nyult 😎

2020. febr. 11. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!