Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győriek! Ultrahangon készült...

Győriek! Ultrahangon készült video felvételt VHS-re vagy DVD-re mentik ki?

Figyelt kérdés

12 hetes vagyok, holnap kell mennem a genetikai vizsgálathoz szükséges ultrahangra. Ezen az ultrahangon is kérhetek képet vagy videot a babáról? A video kazettát vagy a DVD-t nekem kell vinni? (Csekket kaptam a védőnőtől). A dokim a múlt héten még hüvelyi UH-t csinált. A holnapi már hasi lesz? A férjem bejöhet velem a vizsgálatra?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 12. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
VHS-t kell vinned magaddal, de szólj, mikor bemész, hogy akarsz videót. Ja és mehet veled a férjed.
2010. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az előző vagyok. Hasi lesz.
2010. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2010. máj. 12. 21:43
 4/5 A kérdező kommentje:

Én magánrendelésekre járok, de 12 hetesen a kombinált teszthez szükséges UH-t a kórházban csinálták. Nekem is adott a védőnőm csekket, be is fizettem, vettem egy videokazit (már az problémás volt, h 2010-ben hol lehet kapni :)), bementem a vizsgálatra, kérdeztem az orvost, hogy fel tudja-e venni a vizsgálatot. Erre annyit mondott, hogy "itt biztos nem". Különben elvileg hasi ultrahang, nálam is azzal próbálkozott, de nem látta rendesen, így átváltott hüvelyire. A férjem is bejöhetett a vizsgálatra, külön szék van bekészítve a pároknak.


Idő közben kiderült, hogy magánrendelésen fel tudja venni a vizsgálatot DVD-re, így kaptunk róla a 18. héten egy viszonylag hosszú felvételt :) Bár a csekket így is bebuktam, de legalább van egy felvételünk.

2010. szept. 1. 09:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vettem észre, hogy ez a saját kérdésem volt (már jó rég :)) de talán még valakinek hasznos lesz :)
2010. szept. 1. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!