Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Gondot jelent, hogy a 15....

Gondot jelent, hogy a 15. héten nem hallotta a védőnő a szívhangot?

Figyelt kérdés
Ezelőtt két héttel voltam UH-n, ott minden rendben volt, és bár mondta a védőnő, hogy biztos nincs gond csak elbújt, mégis aggaszt picit a dolog. Az előttem levő két kismamának még én is hallottam a váróban, akik még nálam is kezdetlegesebb időben tartanak. Valakivel történt hasonló?
2020. márc. 5. 17:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem de találta soha.

Vékony se vagyok, meg elől fekvő méhlepény volt.

Mondta hogy ne csodálkozzak.

Egyszer se találta meg.

De amúgy igen, így megy, hogy besétálsz..

Én 24 hetesen vérezgettem, vasárnap du besétáltam a Sote 1-re, elmondtam mi bajom, 3 orvos is megnézett, kiderült hogy méhszájpolip van ami levált és vérzik.

Meg volt egy minimális fertőzésem amire meg írtak fel Monural port.

De ez így megy, egy terhes nőt sehol se fognak elküldeni.

2020. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha bunkon jött le, de sajnos volt már rá példa hogy bementem és elküldtek egy másfél óra várakozás után
2020. márc. 5. 20:10
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nálam egyszer volt ilyen, de haza sem engedett addig a védönő, amíg végül meg nem találta.
2020. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
31%
15 hetesen nem tudnak csinalni semmit, raadasul betegseg-szezon van, en inkabb az orvost kerdeznem meg elobb, hogy mi legyen, menned kell-e korabban.
2020. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
69%

Nekem 26 hetesen nézett először szívhangot. Nem is találta. Mondtam neki, hogy pedig mozog, szóval tuti minden ok, de így is be kellett mennem a kórházba.

Már 5 éves :)

2020. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Mit tudnak csinalni a korhazban, ha bemegy azonnal, es nem varja ki a kovetkezo napot, hogy az orvossal beszeljen? Tenyleg erdekelne.
2020. márc. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%
Bocs utolsó nem értem a kérdést. Bemész, hogy terhes vagyok, védőnő nem találat szívhangot. Keresnek egy ügyeletes nőgyógyászat, vagy egy rezidenst és megnézik normális ultrahanggal, hogy minden rendben van e.
2020. márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
36%
18as. Arra gondolt a 17es, ha mar nincs szivhang semmit sem tudnak tenni, ha egybol berohan akkor sem.
2020. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem. Persze akkor nem tud. De jobb tudni a rosszat, mint őrlődni a bizonytalanban. Szerintem legalábbis. 🙂
2020. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Megneznem te mennyire lennél nyugodt ha nem tudnád él e gyereked.

Ezt a logikát. Jó isten.

2020. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!