Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Gondot jelent, hogy a 15....

Gondot jelent, hogy a 15. héten nem hallotta a védőnő a szívhangot?

Figyelt kérdés
Ezelőtt két héttel voltam UH-n, ott minden rendben volt, és bár mondta a védőnő, hogy biztos nincs gond csak elbújt, mégis aggaszt picit a dolog. Az előttem levő két kismamának még én is hallottam a váróban, akik még nálam is kezdetlegesebb időben tartanak. Valakivel történt hasonló?
2020. márc. 5. 17:56
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Sajnos igazam lett. Ma reggel a korhazban kezdtem a tegnapi vedono miatt, miután megkérdezték hogy hány hetes azt mondtak, hogy csak később kellene hallgatnia, ne aggódjak és menjek haza..

nem pesti vagyok, nem tudom hogy itt miben működik máshogy, de nem nézte meg senki (az orvosomnak pedig nincs szakrendelese)

2020. márc. 6. 12:21
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez hol van?Melyik kórház?Mondjuk engem biztosan el nem küldtek volna addig míg egy orvos ultrahangon meg nem nézi.Egy kicsit határozottabbnak kellett volna lenned.Egyébként felháborító a kórház hozzáállása.Jelenteni kellene valahol.
2020. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs! És mégis. En mikor úgy mentem be, hogy NEKEM volt bajom, de aggódtam, hogy ez a babára hatással van e akkor is azonnal megnéztek. Ultrahang, nst minden volt.
2020. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs... Ha mégis menj magán uh-ra,bármely nagyvárosban több is van. Vagy vegyél otthoni szívhanfigyelőt,én már a 10. héttől hallom itthon.
2020. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Mi vidéken laktunk mikor az első 2 lányommal várandós lettem,nálunk csak a 20.héttől nézte a védőnő a szívhangot.

Nem is tudtam, hogy van ahol már ilyen korán is nézik!

2020. márc. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!