Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nálatok is volt ilyen? Most...

Nálatok is volt ilyen? Most vagyok 11+4 napos terhes. Hallották ilyen korán a szívhangot?

Figyelt kérdés
Hatalmas pocim van, már öt hetesen nagyon látható volt. Ma a védőnő arra kért had hallgassa meg, hogy hallja e már a szívhangot mert olyan nagy a pocim, és rendesen lehetett hallani! 149-et vert a kis szíve!

#védőnő #terhesség #szívhangot
2013. jan. 9. 11:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Persze. Már 6hetes kortól lehet szívhangot hallani. Én is ma vagyok 11+4hetes. :)
2013. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De nekem nem ultrahangon nézték a szívhangot hanem olyan kis gépen a védőnő.
2013. jan. 9. 11:53
 3/18 anonim ***** válasza:
16%

Ezt mindenkinek csinálja a védőőnő, csak neked számít csodának.

Ne hidd, hogy különleges vagy

2013. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Pedig a védőnő szerint ilyen korán csodának számít, meg ott volt egy másik védőnő is ő is azt mondta.

Nem az első babám hanem a 4. terhességem tehát nem vagyok kezdő!:)

2013. jan. 9. 12:01
 5/18 anonim ***** válasza:
Angelsound otthoni szívhangfigyelővel is meg lehet találni már 8 hetesen is! :) Youtube is tele van ilyenekkel :) A védőnő meg ügyesebb is, szóval naná h lehet ilyen korán hallani :)
2013. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
3-nak: nem mindenkinek csinálja a védőnő, az enyém súlyt és vérnyomást mér, ennyi.
2013. jan. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen korán hallani. Én otthoni szívhangfigyelővel már a 8. héttől hallgatom. A védőnő viszont nálunk csak a 20.héttől nézi, viszont nekem megnézte 17 hetesen, hátha megtalálja és természetesen meg is lett! Nekem ebből az egészből csak az a furcsa, hogy az én védőnőm miért csak ilyen "későn" hallgatja meg először...
2013. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az én védőnőm és a mellette lévő védőnő is azt mondta ők is a 20. hét után szokták hallgatni, de most azért akarták meg hallgatni hátha sikerül nekik mert hatalmas a pocim!:)
2013. jan. 9. 12:14
 9/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kis jövevényhez!!
2013. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához (és a többi gyerekhez is)! Ne foglalkozz a rosszindulatú megjegyzésekkel! Nekem is hatalmas a pocim (10 hetes terhességhez képest), nekem 6. baba lesz.
2013. jan. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!