Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12. heti ultrahang vizsgálaton...

Encsi7 kérdése:

12. heti ultrahang vizsgálaton határérték tarkóredőt mértek nt: 2,7. Kombinált tesztem közepes kockázatúra jött ki (1:480 Down kór). Biokémiai markereim béta HCG és Papp-a is 0,6 MoM körül mozognak. Ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Megcsináltattam a Nifty tesztet az Istenhegyi gén diagnosztikán, jövő héten lesz eredmény. Ott nekem azt mondták hogy közepes kockázatra nem ajánlják a magzatvíz szúrást, főleg hogy a bio kémiai Markereim aránya 1 lett tehát alapvetően jó, hiszen nem magas a beta-HCG szint. A szülész orvosom pedig nem hisz a Niftyben, mindenféleképpen szúratna. Mindketten elismertek a szakmájukban. Ti mit tennétek a helyemben?

2020. ápr. 10. 09:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Most a következő lépés a Bajcsy genetika es ultrahang jövőhéten és hogy ezekre a papírokra ők mit mondanak.
2020. ápr. 15. 17:22
 12/12 anonim válasza:
Kedves kérdező! Hogyan alakult a továbbiakban ?
2023. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!