Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ez a baba szivhangja lehetett?

Ez a baba szivhangja lehetett?

Figyelt kérdés
Ma használtam először a szivhang figyelőt, és a küldökom alatt egy Picivel és balra találtam szivhangot. 11 hetes vagyok. Lehet ez a baba szivhangja?
2020. ápr. 17. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi aztat honnan tudhassuk :D
2020. ápr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Inkább a saját hasi ütőered. Ennyi idősen még az orvosi doplerrel is nehéz megtalálni.
2020. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

A koldokod alatt picivel biztosan nem. Valoszinuleg a sajatodat hallod (hasi aorta). De megszamolhatod, a babae 140 korul van percenkent, a tied fele olyan gyors.

Egyebkent kb 12 hetes korig a szemeremcsont mogott van a meh, igy az embrio is. Hazi dopplerrel nem igen talalhatod meg ennyi idosen, nagyobb teljesitmenyi orvosival is nehezen. Ezert nem is szoktak 14-15 het elott szivhanghallgtot hasznalni.

2020. ápr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%

Igen, simán lehet a baba szívhangja!

Én 7 hetesen voltam először a fogadott orvosomnál, simán hallottam, hogy kalapál a kis szíve :)

2020. ápr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi 8 hetesen kb ugyanott találtuk meg, de orvoscsaládban könnyű. A hármas válaszoló jókat írt.
2020. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!