Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Akinek a méhlepény a mellső...

Akinek a méhlepény a mellső falon tapadt meg, mikor volt 4D/5D ultrahangon?

Figyelt kérdés
Írnátok tapasztalatokat,hogy milyen volt? Volt olyan aki inkább máskor kellett volna,hogy menjen? 😊

2020. jún. 13. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásol semmit nyugodtan mehetsz akkor amikor javasolt. (már nem emlékszem mikor javasolják). Arra emlékszem csak hogy valameddig az egész babát láthatod, később mikor már nagyobb akkor részleteiben tudják megmutatni. Mutatják a fejét, a lábát. Mi 33 hetesen mentünk 5D-re.
2020. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem az első babám lesz, így nem tudom mikor a legcélszerűbb menni,hogy minél jobb élmény legyen. Arra gondoltam hogy a 26. Hét után mennénk mindenképpen, de ezzel kapcsolatban szívesen fogadok tanácsokat 🥰

Úgy tudom ,hogy a 30. Hétig érdemes menni, mert akkor még van helye a babának és jobban látható.

2020. jún. 13. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Keress fel néhány intézmény honlapját ahol csinálnak, ott mindig le van írva hogy és mikor javasolt menni.
2020. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az összes oldalon az van írva,hogy 25-35 hetes korig a legjobb menni. Ez az intervallum változó intézményenként. De se az nincs ott,hogy a méhlepény helyzete befolyásolja-e a vizsgálatot, se az,hogy melyik héten kapják a szülők a legnagyobb élményt és a legélethűbb megjelenést.

Azért kérdezem itt az embereket, mert nyilván az intézmények célja az,hogy menjek és csináltassam meg bármikor ezt a babamozit, de az persze tök oké. Viszont ők tapasztalatokat nem fognak mondani nekem. Majd megkérdezem hétfőn az orvosomat,hogy ő mit ajánlana. A hely egyébként már megvan, de köszönöm szépen a kommentet. Tudom, hogy nem éppen a kedvesség vezérelt, de hálás vagyok azért,hogy időt szántál rám. 🥰 Én viszont kívánok neked minden jót. ❤️

2020. jún. 13. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi rosszat nem írt a 3. válaszoló.

Nyilván az a célja az intezeteknek, hogy elvezd a dolgot, ajanld masoknak is, nem fognak azert tagabb intervallumot megadbi, hogy elmenj, aztan csalodas erjen.

Nem befolyasol egyebkent semmit a mehlepeny helyzete.

2020. jún. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem minden alkalommal ad 3D-s képet a dokim, az előző terhessegemnel a 30. heti lett a legjobb.

De ez nyilvan szerencse kerdese is, hogy eppen mit csinal meg hogy fekszik a baba. A 20. hetig inkabb hasonlitott egy csirkere, mint babara. :)

2020. jún. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A nőgyógyász azt mondta hogy a 28. Héten menjek szerinte, úgyhogy így is fogok időpontot kérni 🥰

2020. jún. 15. 19:48
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én a 27 héten voltam. Nagyon szuper képek lettek . Bár azerintem attól is függ milyen mozgékony a baba. Én hiába szőlőcukrztam meg zéró koláztam...lusti 😅de ez csak előny volt.
2020. jún. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!