Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikor kaptad meg a Czeizel...

Mikor kaptad meg a Czeizel intézettől a kombi teszt kódot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3.babánkat várjuk és már 1 hete volt kombi teszt vérvétel.

Első 2 gyermekemnél 1 hétre emlékszem mire megérkezett sms-ben a kód, de most még semmi.

Kicsit aggódom, hogy nem e az asszisztens tolt el valamit, mert nagyon nem volt a helyzet magaslatán vagy a labor ahol szintén volt egy kis kavarodás. Konkrétan nem vitték fel a papíromat a gépbe, mikor behívtak a kémcsővek se voltak meg úgy vadászták őket. 🤦‍♀️



2020. jún. 27. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Aznap ... reggel volt a teszt 1,5h múlva elbeszélgetésen meg is kaptam az eredményt.

Kódot pedig 2-3 h eltelte után

2020. jún. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


Egyre több panaszt hallok a Czeizelről...


/ most gyerekkardiológián voltaunk a Felső Zöldmáli úton.. minden flottul ment/



Én felhívnám őket

2020. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen én is ezen vagyok. Hétfőn mindenképp felhívom őket. Nekem úgy küldték el a levett vért az intézetnek.
2020. jún. 27. 09:21
 4/10 anonim ***** válasza:

Jah


Mi elmentünk személyesen..

Így nem tudom

2020. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Májusban kerek 2 hét múlva.

Én is tiszta ideg voltam már, mert anno 3 éve 1,5 nap alatt megkaptam.

2020. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én másfél hete voltam kombinált teszten. 12 órára kellett mennem. Mikor fizettem, mondták, hogy küldeni fogják kb 1-2 ora mulva SMS-ben a kódot, azonban kb 10 perccel azután, hogy végeztem, 13.25-kor küldtek is SMS-t es abban benne volt a kód is. En is javaslom, hívd fel oket.
2020. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, az teljesen más, ha az intézetben intézed az egészet. A kérdezőnél, mint nálam is, más helyről (nálam pl. vidékről) küldik a vért.
2020. jún. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, vidéki vagyok. Teljesen más mikor az intézménybe mész be személyesen,mint vidékről küldik fel a levett mintát.
2020. jún. 28. 17:19
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok; bocsánat, akkor viszont félre értettem a kérdést, ne haragudj! Remelem, minél előbb meglesz az eredmény!
2020. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Semmi baj 😊

Nagyon szépen köszönöm.

2020. jún. 28. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!