Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12 hetesen (12+4) 4d genetikai...

12 hetesen (12+4) 4d genetikai uh-n látszani fog a baba neme?

Figyelt kérdés
2020. okt. 3. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerencsés és úgy fordul a baba akkor igen...de még akkor sem 100%. Inkább csak erős tipp.
2020. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erős tippnek mondta a doki, de mindkétszer igaza lett.
2020. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem a nemi szervet nézik, hanem egy szöget (sajnos nem emlékszem pontosan, de a tuberculum genitale és a "valaminek" a szögét), ebből lehet megmondani, hogy fiú vagy lány. Nekem az orvos egyértelműen megmondta, hogy kislany. 12+4 volt akkor.
2020. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nem 12 hetesen, de voltam genetikai uh-n, ami elég alapos volt és biztosra mondták a nemét (mondjuk 22 hetesen azért talán jobban látni). De 12 hetes is biztosra mondta az orvos, pedig nem 4d-s volt. Minden bizonnyal, ha úgy fekszik, eltalálhatja az orvos, de én még nem venném 100%-nak.
2020. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is pont holnap megyek 12+4 naposan, kíváncsi leszek, tud-e már valamit mondani :)


Bár eddig kíváncsibb voltam, most inkább arra vágyom, azt mondja, minden rendben van....

2020. okt. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyém egy hatalmas terpesszel indított, akkor azt mondták kisfiú. Most 21 hetes, azóta is terpesszel indítja az ultrahangokat, és azóta is kisfiú 😄
2020. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!