Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magánorvosnál vagy kórházba...

Magánorvosnál vagy kórházba mentetek az első vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Segítséget, tapasztalatokat szeretnék kérni, olvasni! Az lenne a kérdésem, hogy ki hova ment legelőször orvoshoz a pozitív terhességi teszt után? Egyre jobban azt gondolom, hogy nem szeretnék orvost fogadni, mert nagyon sok ismerősömtől hallottam, hogy a fogadott orvos egyáltalán nem foglalkozott velük, ettől függetlenül lehet, hogy az első vizsgálatomat egy magán nőgyógyásznál ejteném meg. Illetve aki fogadott orvost, milyen tapasztalatai vannak?
2020. dec. 28. 08:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve volt korai vetélésem, sztk-ba rohantam mikor elkezdetem vérezni, semmit nem kaptam. Egy hét múlva visszahívtak, de a tesztjeim is halványodtak, tudtam, hogy már nincs mit tenni. A következőnél biztosan magándokihoz megyek, mert lehet ott kaptam volna pl.progeszteront és segített volna megtartani a terhességet. Lehet, hogy nem, nincs rá garancia.

Amúgy 10 évvel ezelőtt a fiammal volt fogadott dokim, de egy cseppet sem volt figyelmesebb velem szüléskor, mint azzal aki nem fogadta fel.

2020. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp háborítatlan, természetes szülést szeretnék és ehhez kerestem orvost, nagy nehezen találtam egyet, akit sokan ajánlottak, de kiderült, hogy csak várandósgondozást vállal, szülést nem. Oké. Sikerült hozzá a 8. hétre időpontot foglalnom, mert pont "lemondta" valaki. Tök kedves volt, tényleg egy húron pendültünk, abszolút megértette, hogy miért nem akarok pánikot a szülőszobán, fölösleges beavatkozásokat stb. De aztán annyit mondott, hogy jöjjek vissza januárban, a rendelési recepción meg rögtön közölték is, hogy nincs már időpontja januárban. :D Amikor megkérdeztem, hogy és akkor szerintük hogy is zajlik a várandósgondozás, akkor bepréseltek egy januári napra. Eközben kiderült a laborvizsgálatokból egy fertőzés, ami miatt próbáltam felhajtani ezt a dokit, hogy mit javasol, nem sikerült, pedig kaptam hozzá telószámot, e-mailt. Így elmentem egy közeli magánnőgyógyászati centrumba, az első dokihoz, akinél volt időpont. Az is aranyos volt, de nagyon konzervatív, szülőszobán nem szívesen látnám. Most azon filózok, hogy keresek egy dúlát, hogy legalább valaki legyen mellettem az egészben, még ha a vége kitudja hogyan is alakul. A körzeti sztk nem jön szóba, amikor odajártam, a százéves doki állandóan simogatta a lábamat, mintha akkora lelki megrázkódtatás lenne a vizsgálat, hogy így kellene nyugtatgatnia.
2020. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12-es merre vagy helyileg? Ha belefér neked a magánkórház, a Róbertben vannak nagyon jó dokik, akik teljes mértékben támogatják a háborítatlan szülést. Én is ezért mentem oda, és nagyon jó döntés volt!
2020. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Első terhességnél nem volt dokim, az elejétől vérezgettem. Sztk-ba mindig máshoz kerültem. Sajnos elvetéltem. Arra jó volt az sztk, h.ott ismertem meg a későbbi magándokimat, akinél végül szültem.

Engem megnyugtatott, h.elérhettem megadott időben telefonon is pl.soron kívül behívott egy gyors uh-ra.

2020. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

szerintem írj ki egy szavazást:

Elégedett voltál a fogadott orvosoddal?

Igen

Nem


Hidd el, itt a legtöbben, akik síelő orvosokról írnak, a szomszéd unokatesójának a barátnőjének a nagynénjétől hallották a sztorit

2020. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!