Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ma voltam terheléses cukron,...

Ma voltam terheléses cukron, azóta nem mozog a baba...ez normális?

Figyelt kérdés

Most kicsit kivagyok. Nem voltam rosszul amúgy, de a baba egyáltalán nem aktív ma, pedig azért napközben is szoktam néha-néha érezni a mocorgást :/


Lesokkolhatta cukros lötty?


26 hkm



2021. jan. 5. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Inkább pedig felpörögne tőle, nem lustul.
2021. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Én felhívnám az orvost mindenképp. Lehet csak máshogy fekszik és azért nem érzed, de biztos ami biztos keresd fel a dokit szerintem. Egyébként nem értem minek erőltetik még mindig ezt a terheléses cukor merést, mert nagyon egészségtelen, a 2000es évek elején évekig be is volt szüntetve, mert azt mondták káros, aztán valki kitalálta hogy mégse az és azóta megint csinálják.
2021. jan. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Vannak napok, amikor kevésbé aktívak. Ma például az én fiam sem nagyon mozgolódik. Amikor én voltam cukor terhelésen, akkor sem pörgött fel igazán. Ha megnyugtat, hívd fel az orvost, de ha van otthon magzati szívhang figyelő, érdemes használni. Amúgy több ismerősömnél is ez a terheléses vizsgálat során derült ki, hogy baj van a cukorral, úgyhogy annyira nem felesleges.
2021. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kettős front van.
2021. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!