Ilyet lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy jövőhéten mennem kellene nőgyógyászati vizsgálatra (babát várok)

De sajnos sehogy nem tudom hová tenni a 3éves kislányom.

Eddig mindig ugy volt hogy apuka itthon marad munkából, de most egyáltalán nem tud.

Szerintetek bevihetném magammal?

Ha azt mondanám neki hogy üljön kint, tuti legurulna a lépcsőn vagy valami baj történne vele, tehát semmiképp sem tudom sehol kint hagyni (ez szerintem egyértelmű)

Először bekisérnek az öltözőbe, ott esetleg (talán) nyugton maradna amig megvizsgál az orvos..

De szerintetek mennyire díjjaznák?



2021. márc. 3. 12:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem telefonálj be és kérdezd meg az a legegyszerűbb, de valószínűleg inkább át kellene tetetni az időpontot.
2021. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

A helyzet az hogy szinte minden héten kell menni vizsgálatra de ha nem is minden héten, akkor 2hetente..

Viszont ezt egy munkáltató egyáltalán nem nézi jó szemmel.. Illetve a szabadságai is rohamosan fogynak a vizsgálataim miatt..(Uh,nőgyógyász,terhes gondozás, vérvételek, védőnői tanácsadás) ezekből 1 tuti van egy héten.

2021. márc. 3. 12:55
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagymama, rokon, babysitter? Értem a problémát, de hidd el az sem biztonságos, ha a 3 éves gyerek az orvosi műszerek között rohangál vagy azt nézi, hogy a doktor bácsi a mamát kukucsolja.
2021. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
22%

Veszélyeztett vagy?

Nálunk ugyanez a helyzet, csak nekem fiatalabb a gyerekem.

Én nem megyek el az összes ajánlott vizsgaaltra. Ha nincs semmi bajod, felesleges mindre elmenni.

A nőgyógyászati vizsgálatra már csak azért sem vinnem mert megijedne.

2021. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
36%
Ja 4-es vagyok: mindenből pont ezért maganba járok mert ugye az SZTK csak munkaidőben fogad. Nálatok ez nem opció?
2021. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Se nagymama se rokon se senki... Ezt nem szeretném ragozni..

Nem vagyok veszélyeztetett, minden rendben (remélem) csak még nagyon "kisterhes" vagyok.

Kellenének a papírok (a munkahelyem sürget táppénz miatt)

Magán orvos sem opció, mert itt felénk egy vizsgálat 30-40ezer..

2021. márc. 3. 13:13
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Ekkora gyereket semmiképpen nem vinnék magammal. Sem a vizsgálóban, sem a városban nem biztonságos neki. Arról nem is beszélve, hogy sok helyen be sem engedik. Persze, vannak olyan gyerekek, akiket ha leültetnek, ott is marad. Az én lányom például pont nem ilyen, őt soha meg sem próbáltam vinni magammal. Nekem minap kellett volna mennem a két hónapossal uh-ra, de a párom sehogy sem tudta elcserélni a szakot, a kislányt meg sehova nem tudtam tenni. Így magán orvoshoz fogom vinni. Készülj fel, mert ha megszületik a pici, akkor is nehéz lesz. Szóval szerintem vagy menj magán orvoshoz, vagy keress vkit, aki vigyáz a kislányra. Lehet, bébiszitter kellene ilyen helyzetekre.
2021. márc. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
Ha normális az orvos be se enged egy ekkora gyereket. Oldd meg. Amuyg meg nem kell egy terhességgel se hetente, se két hetente orvoshoz meg védőnőhöz járni
2021. márc. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Most a Covid miatt plane nem.
2021. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is kérdezd meg először, aztán jöhet a B terv.

Nálunk megengedik hogy gyerekkel menjünk, de a covid miatt elképzelhező hogy sok helyen szigoritottak. Kérdezd meg, nem veszitesz semmit.

2021. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!