Ilyet lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy jövőhéten mennem kellene nőgyógyászati vizsgálatra (babát várok)

De sajnos sehogy nem tudom hová tenni a 3éves kislányom.

Eddig mindig ugy volt hogy apuka itthon marad munkából, de most egyáltalán nem tud.

Szerintetek bevihetném magammal?

Ha azt mondanám neki hogy üljön kint, tuti legurulna a lépcsőn vagy valami baj történne vele, tehát semmiképp sem tudom sehol kint hagyni (ez szerintem egyértelmű)

Először bekisérnek az öltözőbe, ott esetleg (talán) nyugton maradna amig megvizsgál az orvos..

De szerintetek mennyire díjjaznák?



2021. márc. 3. 12:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
42%

De, magadnak csinálod. Én se tudom hova tenni a gyereket, ezért nem mennek el. Nem fog semmi sem történni. A helyedben visszamennek 12 hetesen, úgyis az a választóvonal, előtte nem tudom minek elmenni 3* petezsakot mericskelni...

Azt meg nehezen hiszem, hogy csak 40ezerert találsz maganrendelest.

Na mindegy te életed

2021. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
52%
Utolsoval ertek egyet. Szerintem is tulbonyolitod. Eleg 7 hetesen elmenni ha nincs panasz, majd 12 hetesen.
2021. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk be lehet vinni a gyereket. A védőnő előtte megkérdezte, hogy hoztam-e, igaz, nálunk egy épületben vannak.


Szerintem is sok ez a vizsgálat,rohangálás.

7 hetesen voltam, majd utána kiskönyv a védőnőnél, a 12 hetes uh és vérvétel követte. Aztán havi egyszer megyek orvoshoz és védőnőhöz, ugyanazon a napon. Plusz vizsgálat a kötelező uh-k és a cukorterhelés van/lesz.

2021. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23%

23!


A nőgyógyászhoz??????

2021. márc. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Én keresnék egy idősebb néni szomszédot, aki tud a gyerekre vigyázni addig. Akár eljönne velünk a városba, a rendelő előtt elüldögélne a gyerekkel, cserébe mit tudom én, elvinnétek bevásárolni.
2021. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem, hogy miért lettem lepontozva.

Igen, vírus elött is volt, aki hozza a gyerekét, igaz a legtöbbje babakocsiban volt.

A kérdező pedig a terhesgondozás témában kérdezett, ahogy olvasom, nem az első vizsgálata lesz.

Az én sztk-s nőgyógyászom kétszer vizsgál, a legelején és a végén amikor kenyeret vesz. A többi megkérdezi, hogy vagyok és ad beutalót.

Elnézést, ha tévedtem, nálunk így van, csak ez alapján tudtam írni.

2021. márc. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!