Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terheléses vérvizsgálat...

Terheléses vérvizsgálat milyen volt nektek?

Figyelt kérdés

Első terhességem még nem volt részem benne.

Ilyenkor 3x vesznek vért, ugyanabból a karból és ugyanonnan?😱

Ma voltam az első laboron, sima éhgyomros vérvétel volt. Viszont úgy elsápadtam és elgyengultem miután végeztünk, hogy ha nem eszek rögtön utána tuti nem jutok haza a lábamon. Hogy lehet ezt kibírni a terheléses során? Enni ott sem szabad, csak azt a cukros löttyöt kell lehúzni nem?

Már most félek tőle... 😔


2021. márc. 29. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Levették a vért és megittam az otthon megcsinált lötyit aztán hazamentem. Megmondták mikorra menjek vissza és vigyek magammal pisit. 2 óra múlva megint vettek vért. Választhattam, hogy melyikből karból. A másikat választottam.
2021. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

2-szer

Egyik majd másik karból.



Semmi nem volt.

Lötty nekem finom volt.

Előtte szabad inni fél órával

Nekem az elég volt.



Sosem értettem mit paráznak rajta🙈

2021. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam, hogy csinálnak majd egy éhgyomrost, aztán 60.percnél aztán 120.percnél 🤔
2021. márc. 29. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Vérvételi helye válogatja, hogy hányszor vesznek. Elvileg éhgyomri, 1 órás és 2 órás vérvétel van. Nem ugyanott szúrják pont, nem vészes egyáltalán. A reggeli miatt nem kell aggódnod, mert megkapod a lötyit, felér egy cukros reggelivel :D

Ha cukros leszel, akkor majd a szülés utáni kontroll vérvétel csak éhgyomri és 2 órás.

2021. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Kétszer is végig csináltam (2 terhesség) úgy, hogy nem mozdultam el onnan, mert azt mondták, nem lehet. Ráadásul a másodiknál maszkban kellett végig ülni. De kibírtam, szerencsére mindig volt ott másik kismama is, akivel elbeszélgettük az időt. Pedig készültem könyvvel és rejtvény újsággal is. És valóban nem szabad enni, inni is csak vizet. Ez volt inkább a megterhelő.
2021. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inni sem szabad


Mósosít az értékeken


Nem véletlenül meghatározott, hogy mennyi vízben kell a cukrot feloldani

2021. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!