Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » "Terheléses vércukor vizsgálat...

"Terheléses vércukor vizsgálat" covid idején, várandósságkor?

Figyelt kérdés

4 hónapos várandós feleségemet nemsokára Terheléses vércukor vizsgálatra küldik és azt mondják, 2 órát várakozni kell, épületen belül.


Székesfehérvár.


Ennek kiváltására nincs mód? Pl.: bemutatni otthon elvégzett vércukorszint-méréseket?


Kizárólag a COVID miatt érezzük bajnak a 2 órás várakozást egy olyan épületben, ami teli lehet covidosokkal, mert ugyan nemrég regisztráltunk már oltásra, de még nem szóltak mikor mehetünk az első adagért, szóval még védtelenek vagyunk.



2021. ápr. 14. 10:55
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
a tesztre neten keresztül lehet bejelentkezni és a telót sajnos senki se veszi fel h. orvossal konzultálhatnánk
2021. ápr. 14. 10:56
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem muszàj az épületben vàrni, üljön be az autóba.
2021. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Szia. Nem kötelezhetik rá, hogy ott üljön és várjon. Szegeden pl senki sem maradhatott ott várakozni. Mindenkit hazaküldtek és megmondták, hogy mikorra menjen vissza. Kísérd el és addig üljetek az autóban vagy menjetek el valamerre (vagy haza)
2021. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Kettes szépen leírta, ennyi. Tavaly nálunk nem is lehetett benn várakozni, kiültem és kész.
2021. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes, eddig azt mondták, hogy ne mászkálj, mert befolyásolja az eredményt.
2021. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Túrázni ne menjetek abban a 2 órában de ha kimegy az épületből, a kocsiban vártok vagy a kórházkertben, vagy hazaautózik aztán vissza, ha belefér, akkor semmi akadálya. De ne menjen kilométereket gyalog.

Én mondjuk kb 2 hónapja voltam, a varóban maradtam.

2021. ápr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Tele van az épület covidosokkal. :D nyilván az ország összes covidosa ott fog a feleséged körül lófrálni. Nem lesz semmi baja, akkor sem, ha a folyosón kell 2 órát ülnie. De mint fentebb írták, erre kicsi az esély.
2021. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Én tavaly pont ezért magánlaborban csináltattam a terhelést.
2021. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Az biztos hogy kiváltani nem lehet, viszont ha honlapon keresztül lehet jelentkezni, akkor valahol valószínűleg az is le van írva hogy most hogy csinálják és mit csináljon aki ilyen vizsgálaton vesz részt.
2021. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
Én ezért mentem magán laborba. Nem annyira vészes az ára, és ott legalább nem lesznek sokan.
2021. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!