Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van értelme genetikai tanácsad...

Van értelme genetikai tanácsadásra menni,ha a kombinált tesztet nem kértem,de Prena teszt lesz, csak még nincs eredmény?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok. Azért is kérdezem, mert csak a 2 évesemmel tudnék odamenni (nagyi nincs még oltva) és nem lenne könnyű buszozni vele messzire. Oda kombinált teszttel és uh-val szoktak menni és az alapján adnak tanácsot? Csak egy jó értékű genetikai uh-m van. A Prena teszt pénteken van, a tanácsadás meg kedden. Mit tanácsoltok?
2021. ápr. 15. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem mentem a korom miatt úgy is tudom, milyen bajok lehetnek és a verifi jó lett. Sajnos a kövi babánál be is estem én voltam a 700.akkor muszáj a megszakítás miatt.
2021. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ott csak a kockázatokat mondják el? Nekem addig nem lesz meg a Prena teszt, csak sima uh van. Én is a korom miatt mennék, 38 vagyok. Hány hetesen derült ki, hogy baj van a babánál? Sajnálom!
2021. ápr. 15. 23:10
 3/12 anonim ***** válasza:

En hamar mentem, ahogy lehetett 10.héten 1.5 volt mire eredmény lett, de onnantól gyors volt, pénteken dokival megbeszélés, kedden a biopszia, a héten meg is volt az eredmény, hétfőn a műtét, 14.héten belül maradtunk. 41éves voltam

Fiamat 40 előtt szültem pár hónappal.

2021. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kolléganőm 42 volt ő elment, elmondták öreg ezért milyen betegségek lehetnek, és felajánlják a hasba szurit. 1 voltam
2021. ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]

ezek szerint a nifty klasszisokkal jobb

2021. ápr. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bocs most látom, hogy viszont olcsóbb a prena
2021. ápr. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Felajánlották csak úgy a hasba szurit a kora miatt? Ilyet még nem hallottam. Lehet nekem 38 évesen nem ajánlanák fel. A Nifty egy vagyon, a tehetősebb anyák kiváltsága. Egyébként is szégyen, hogy ezekért fizetni kell és ennyit. Legalább az alapot támogatnák.Minden baba, magzat többet érdemelne. Ma voltam a Prena alapon, nekem ez a max amit ki tudok fizetni ezekért.
2021. ápr. 16. 13:23
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha kiderülne, hogy beteg a magzat, akkor felajánlják a terhességmegszakítást? Hány hetes korig lehet elvetetni, ha kiderül, hogy Down-szindrómás? Én most 13 hetes vagyok és 10 munkanap az eredmény,de lehet hamarabb megvan.
2021. ápr. 16. 13:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Az alap ultrahangos vizsgálat ( ahol látható a fogyatékosság) támogatva van, illetve ingyenes a hasba szuri is ha fogyatékos gyanús, csak az rizikosabb elvileg.
2021. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

37 felett ingyenes a korod miatt azért küldenek genetikára. 24.hétig szakítják meg a terhességet én azért csináltam korán meg a verifit mert 16 héttől már szülni kell.

Nekem 13 párnaposan mondhatni sima abortusz volt.

1 voltam

2021. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!