Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magánorvos után hogyan ?...

Magánorvos után hogyan ? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. A véleményetekre lennék kíváncsi . Ha én most elkezdtem járni egy magán nőgyógyászhoz,mivel babát szeretnénk de nem sikerül , és ajánlották nekem egy nagyon jót . Szóval hozzá járok majd 20.tol.Ha sikerül a baba, akkor utána ti hogyan folytatnátok? Mármint , nem szeretnék egész terhesség alatt magán úton járni és magán úton szülni mert valljuk be nem kevés pénz. Nem sajnálom rá mert mindent megérne ha végre sikerülne,de ti hogyan csinálnátok a helyembe hogy ne legyen "bunkóság"? Akihez megyek, sztkn keresztül is rendel ,nem lenne sértő ha egy sztks rendelésen hozzá kerülnèk vagy épp nála szülnèk? Úgy terveztem hogy addig szeretnék magánba járni amíg nem sikerül, addig ez a cél (sok sok év után) de ha sikerül,utána azt a pénzt szeretnèm a leendő kisbabamra költeni . Remélem érthetően fogalmaztam:))

2021. júl. 5. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre felesleges költeni, ha évek alatt nem sikerült, akkor nem szervi problémád van valószínűleg, ő semmit nem fog csinálni, elküld 3-21 napi vérvételre, aztán esetleg próbál kezelni, majd endokrinológushoz küld, illetve a párodat andrológushoz. Ha jó orvos, akkor sztk-ban is tudsz hozzá időpontot kérni. Egyszerűbb lenne rögtön meddőségi kivizsgálásba kezdeni, az ingyen is elérhető és minden szükséges vizsgálat elérhető.
2021. júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Járok endokrinológushoz és volt a párom is már vizsgálaton :) Akihez most járok sztkn ő nem igazán csinál velem semmit 8honapja nem jön meg . Amennyit elutaztam hozzá úgy voltam vele annyit inkább kifizetek magandokinak. Csak utána nem tudom hogyan csináljam ha sikerülne akkor már nem szeretnék tovább magánúton járni csak addig amíg sikerülne :)
2021. júl. 6. 00:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg. Összeszeded a leleteiteket, és felhívsz egy meddőségi centrumot, komplexen ingyen vizsgálnak, kezelnek.
2021. júl. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Ne aggódj úgyse emlékezne az arcodra, sztk alapon nem nagyon nézik az ember fizimiskáját,neki ingyen csak egy kötelező feladat leszel amit gyorsan le akar tudni, eszébe se jut hogy esetleg látott-e valahol már.
2021. júl. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha állami úton indulsz el ahogy többen ajánlották valóban költségkímélőbb de sokkal tovább tart majd.

Én elmondanám az orvosnak,hogy sajnos nem tudsz majd végig a magánrendelésére járni,ha problémamentes a terhesség váltanál államira.

2021. júl. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudnátok nekem akkor meddőségi centrumot ajánlani?(Szolnok megyei vagyok)
2021. aug. 3. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!