Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hányadik héttől kell ctg-re...

Hányadik héttől kell ctg-re járni? 36 vagy 38? Nekem a kiskönyvben úgy van, hogy 38.héttől de több helyen olvastam a 36.hetet.

Figyelt kérdés
2021. júl. 14. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont ma tettem ki a helyi babás csoportba ezt a kérdést (is).


Fiam 2 éves, vele a 38.héttől kellett járnom.

Akkor úgy volt, akinek magándokija volt ment 36hetesen, akinek szt-s, ő csak a 38.on.


Hát most kifejezetten azokat kérdeztem, akiknek nincs dokijuk.

Kb a felének a 38.hetet, a másikfelének a 36.at mondják az sztk-s dokik. Szóval igazodjon ki az ember.


Kiskönyvben tényleg a 38.hét van.

2021. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Alacsony rizikójú terhesség esetén 38-tól.

Ha a doki úgy ítéli meg, akkor elrendeli hamarabb.

2021. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk megyeszékhelyen 36.héttől kell járni. A fiammal volt dokim most nincs mégis 36-tól küldtek az sztk-s dokik
2021. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is (megyeszékhely) 36. héten kell elkezdeni. Első gyermekemnél is így volt. Nem magándokihoz járok, nem volt fogadott dokim, nem voltam/vagyok veszélyeztetett terhes. Illetve ez NST, nem CTG nálunk. A kiskönyv szerintem nem mérvadó, pl. nekem alig írkál bele a doki. Kérdezz rá a védőnődnél inkább, hoi mikortól kell menni, azért ezt neki tudnia kell.
2021. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk megyeszékhely (Db.) 36. héttől. 38. héten mindkét alkalommal már megszültem.
2021. júl. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Jogszabály szerint 38. héttől ajánlott, de nem kötelező, nem kell.
2021. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!