Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kismamák! Új fogászati rendele...

Kismamák! Új fogászati rendeletről szeretnék segítséget kérni!?

Figyelt kérdés
Nem jutottam még el a kötelező fogászati ellenőrzésre, viszont bejött ugye ez az új fantasztikus rendelet, miszerint kötelező az oltottság vagy PCR teszt. Én nem oltattam be magam, az okokba nem mennék bele, viszont nyilván az sem szuper dolog, hogy folyton tesztért fizessek, ha esetleg vissza kell menjek.. Kinek mi a véleménye erről? Mivel ez kötelező vizsgálat, vajon így is kötelezhetnek az oltásra? A válaszokat előre is köszönöm!

2021. aug. 11. 14:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
27%

Csak invazív beavatkozasnál kell a PCR teszt,fogászati szűrés nem az.,csak a tömés,húzás stb.


Ráadásul ha magánba mész,ott az intézmény vállalja h tesztel.

2021. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!