Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha megkérdezi az orvos a...

Ha megkérdezi az orvos a végén, hogy van kérdés, akkor miket szoktatok kèrdezni?

Figyelt kérdés

Nekem eddig szinte teljesen “tökéletes” a terhességem, ha valamilyen kérdés felmerül bennem, általában kismamás csoportban témaként megtalálom, vagy itt is..esetleg a babás appról tájékozódom.

Nem görcsöltem, nem véreztem, energikus voltam..stb.

Általában kérdéseim nincsenek, emiatt kellemetlenül is érzem magam. ( következő vizsgálatról , illetve hogy babával minden rendben, ezeket nyilván megkérdezem)

Van egy kismama ismerősöm, 1,5hónap különbség van közöttünk, de ő már a szoptatásról,fürdetésről mindenről kérdez a védőnőnél, teljesen kiborítja. ( állítása szerint ).


Ti miket kérdeztek?


2021. szept. 7. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt panaszom akkor nem kérdeztem.
2021. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt valami, ami érdekelt volna, akkor azt megkérdeztem, de legtöbbször nem kellett semmit kérdezni.
2021. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elindultam mindig volt valami amit megakartam kérdezni, bent elfelejtettem, majd a kocsiba eszembe jutott😂
2021. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit nem kérdeztem soha, a dokim is olyan szuper volt mindent elmondott. Ha kérdezte van e kérdés, mondtam, hogy nincs, minden világos. És ennyi 🙂
2021. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egyébként igen, az én orvosom is kérdès nélkül sok mindent elmond, vizesedés “korlàtozása”, frontnál mit csináljak..stb. ( mondjuk tényleg rengeteget olvasok, és tudtam ezekről a dolgokról, de jól esik, hogy tájékoztat ).


Így szülés előtt lassacskán már felmerülnek kérdések bennem, maga a szüléssel kapcsolatban, viszont ő màr nem dolgozik a kórházban március óta, amit sajnálok. De gondolom ugyanúgy tud választ adni. :)


De örülök, hogy nem csak én vagyok így ezzel a “kérdés” témával.. vèdőnőm azt mondta, hogy általában a kismamái sokat kérdeznek.. nem akarom azt, hogy úgy gondolja nem érdeklem a babámat.. :)

2021. szept. 7. 22:39
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetek?
2021. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem kérdeztem túl sokat. Nekem is tökéletes terhességem volt. Olvasok kismamás csoportokat, a korház szülészetének is van egy szuper csoportja, ahonnan mindent megtudtam amire kivancsi voltam. Persze a védőnő és a doki is elmondott sok mindent, na meg 3 gyerekes nővérem is kioktatott. Így nem maradt túl sok kérdésem. A "mit vigyek magammal a korházba" kérdést is csak azért tettem fel, hogy végre szóljak valamit, mert már annyira mondogatta a védőnő, hogy "kérdezzek nyugodtan". Mondjuk a válaszával nem lettem előbbre :D


A sógornőm meg mást sem csinál csak kérdez :D A védőnővel kb napi kapcsolatban van (1 éves a fia). Az én lányom is lassan 1 éves, de eddig csak a kötelező státuszok miatt beszéltem vele. Sógornőmmel ha beszélgetek tuti van legalább egy "és érre azt mondta a védőnő" felszólalása.

2021. szept. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt kell kérdezni, amit tudni szeretnél.
2021. szept. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet e sportolni, jelenlegi orvosfogadás, táppénz papír, oltás, 91. nap után járó adókedvezményről papír, ilyeneket kérdeztem, panaszaim nem voltak.
2021. szept. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sosem kérdeztem semmit...
2021. szept. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!